Jei M. Verstappenas liks nenubaustas, C. Leclercas keis savo elgesį trasoje

Jei M. Verstappenas liks nenubaustas, C. Leclercas keis savo elgesį trasoje
logo 2021 Lapkričio 18 d. 20:31, Ferrari

„Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas ketina keisti savo elgesį trasoje, jei teisėjai nenubaus Maxo Verstappeno už incidentą Brazilijoje.

San Paulo GP metu įvykęs incidentas, kuriame sudalyvavo minėtasis M. Verstappenas ir Lewisas Hamiltonas, sukėlė daug diskusijų. Tačiau teisėjai olando nenubaudė. Bet „Mercedes“ kreipėsi į FIA su prašymu, kad teisėjai dar kartą įvertinų incidentą.

C. Leclercas taip pat yra „nukentėjęs“ nuo M. Verstappeno veiksmų trasoje. „Ferrari“ piloto teigimu, jei olandas nebus nubaustas, jis, kaip ir po lenktynių Austrijoje 2019 m., taip ir dabar pakeis savo elgesį trasoje.

„Visada turi prisitaikyti prie įvairių situacijų, prie kiekvieno teisėjų sprendimo. Tik sužinojęs, kad Maxas nebuvo nubaustas už veiksmus Austrijoje vykusiose lenktynėse, į Silverstouną atvykau galvodamas apie tai, kaip elgsiuosi trasoje. Manau, kad tai galima pasakyti apie kiekvieną iš mÅ«sų. Mes visada stengsimės važiuoti ant galimybių ribos ir neperžengti to, kas yra leistina“, - kalbėjo C. Leclercas.

„Ir jei šiuo atveju taip pat nebus skirta jokia bauda, aš vėl keisiu savo elgesį trasoje. Taip, situacija Austrijoje buvo kitokia. Po to galėjome kovoti aštriau. Manau, kad tai naudinga tiek sportui, tiek pačiam šou. Tuo tarpu ši situacija buvo kitokia. Palauksiu teisėjų sprendimo.“

„Tiesą pasakius, man nėra labai svarbus galutinis sprendimas. Tačiau man, kaip lenktynininkui, turi bÅ«ti aišku, kas leidžiama ir kas ne. Tai man yra svarbiausia. Jei tokie veiksmai nuo šiol bus leidžiami, aplenkti varžovą išore bus labai sunku. Tad kad ir koks bus sprendimas, aš atitinkamai pakeisiu savo elgesį trasoje.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332