JJ Lehto: M. Verstappenas labai panašus į savo tėvą (2)

JJ Lehto: M. Verstappenas labai panašus į savo tėvą
logo 2019 Spalio 30 d. 12:58, Red Bull Content Pool / Getty Images

Buvę „Formulės-1“ lenktynininkas Jyrki Juhani Jarvilehto, kitaip vadinamas JJ Lehto, 1994 metais buvo Michaelio Schumacherio komandos draugu „Benetton“, kur jį pakeitė Josas Verstappenas, dabar populiaraus „Formulės-1“ lenktynininko tėvas.

JJ Lehto išsakė savo nuomonę dėl klaidų, kurias trasoje dažnai daro Verstappenas-jaunesnysis: jis turėjo gerus šansus nugalėti Meksikoje, bet jis pats viską sugadino, kai kvalifikacijoje nesulėtino greičio prie geltonų vėliavų, kurios trasoje atsirado dėl Valtteri Botto avarijos.

„Jei tu leidi sau panašius išsišokimus, o po to dar giriesi apie tai spaudos konferencijoje, tai darai paprasčiausią nesąmonę, daugiau čia nėra ko pridurti, - pareiškė JJ Lehto suomių laikraščiui „Iltalehti“. – Suprantama, teisėjai ėmėsi savo tyrimo.

Šiais metais kalbėjo apie tai, jog Maxas tapo labiau suaugęs ir išmoko koncentruotis ties užduotimis, kurias jam reikia spręsti lenktynėse. Bet baigiantis sezonui vėl viskas pradėjo klostytis ne per geriausiu būdu, jis pradėjo daryti daug klaidų – susidaro įspūdis, jog jis visai negalvoja. Esant tokiam požiūriui, labai sunku bus tapti pasaulio čempionu.

Kartu Alexas Albonas, jo komandos draugas „Red Bull“, nuvažiavo labai geras lenktynes, pasiekęs maksimaliai įmanomo rezultato, skirtingai nei Verstappenas. Neabejoju, kad komanda jau netrukus pradės uždavinėti Maxui nepatogius klausimus.

Tuo jis kažkuo panašus į savo tėvą: Josas savo laiku irgi buvo karštas vaikinas, kuris iš pradžių veikdavo, o tik po to galvodavo“.

Jau šį savaitgalį Ostine Lewisas Hamiltonas su didele tikimybe užsitikrins sau šeštąjį pasaulio čempiono titulą – jam pakanka šiose lenktynės finišuoti bent aštuntam. „Mercedes“ komanda iškovotą Konstruktorių taurę atšventė dar Japonijoje ir atsakymų į klausimus, kurių mes dar nežinome, lieka vis mažiau.

„Kas mūsų laukia dabar? Konstruktorių taurės klausimas jau išspręstas, o šeštasis Hamiltono titulas bus patvirtintas labai greitai, - svarsto JJ Lehto. – Suprantama, kad antrą vietą čempionate užims Valtteri Bottas. Nors, matyt, kad mes dar išvysime kovą dėl trečios vietos tarp Verstappeno, Leclerco bei Vettelio.

Bet kas ją užims, įdomu tik dėl FIA baigiamosios apdovanojimų ceremonijos ir, atrodo, kad mes joje pamatysime Charlesą Leclercą“.

Sezono pabaiga, kurioje jau nebebus ypatingos intrigos, kelia klausimų dėl kitų metų tvarkaraščio, kuris sudarytas net iš 22 etapų, o perspektyvoje jų gali būti dar daugiau.

„Šia tema labai daug kalbų – šnekama, kad ir 16-kos etapų užtekdavo. Bet atrodo, jog „Liberty Media“ nori į kalendorių įtraukti vis daugiau ir daugiau lenktynių“, - pridūrė JJ Lehto.


Komentarai (2)
nma
| 10/30 23:14 Atsakyti
Gyvenime visada yra keli variantai: gali uzsimusti su bolidu i siena, gali prisitrenkti slidinedamas, gali vaziuoti ties galimybiu riba ir nemastyti apie pasekmes, gali buti JJ Lehto, gali isvis nebuti
dulis_b logo rėmėjas
| 10/30 15:25 Atsakyti
Panašius?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas