Johnny Herbertas apie geriausius (4)

logo 2001 Vasario 28 d. 13:46
"Patys geriausi pilotai su kuriais man teko lenktyniauti buvo Ayrtonas Senna, Alainas Prostas, Mika Hakkinenas, Nigelas Mensellas ir Michaelis Schumacheris." teigia Formulės-1 veteranas Johnny Herbertas.
Štai penki geriausi pagal Johnny Herbertą:
1. AYRTONAS SENNA
"Ayrtoną atsimenu kaip neabejotinai puikų pilotą bei puikų žmogų. Net neabejoju tuo jog jis būtų puikiai prisitaikęs prie naujų Formulės-1 taisyklių bei dabartinių sąlygų. Daugelis jo nepažinojusių, apie jį susidarydavo neteisingą nuomonę. Ištiesų jis buvo tiesiog fantastiška asmenybė turinti nenusakomą jumoro jausmą. Formulei-1 jis atiduodavo save visu 100 procentu. Jis būdavo visų dėmesio centre. Ayrtonas buvo kvalifikacijos meistras - jam šiuo atžvilgiu negali prilygti niekas. Man patinka jo stilius - jo taktika visada būdavo sąžininga. Nevisada jo sprendimai būdavo teisingi tačiau jis visada stengėsi apginti tai ką laikė teisingu, visada pasisakydavo prieš neteisybę bei nesąžiningumą. Ayrtonas visada buvo pasiruošęs padėti."
2. ALAINAS PROSTAS
"Alainas lenktyniavo tuo metu kuris labai skyrėsi nuo dabartinės Formulės-1. Tai buvo turbo variklių era, kurios metu buvo labai svarbu pasirinkti reikiamą taktiką. Būtent dėl to Alainas gavo "profesoriaus" pravardę. Jis sugebėdavo meistriškai valdyti savo bolidą. Alainas buvo pilotas-intelektualas, labai daug reikšmės skirdavęs lenktynių strategijai. Be viso to jis labai pasitikėjo savo jėgomis."
3. MIKA HAKKINENAS
"Mika labai, labai linksmas vaikinas. Žurnalistai sako kad Mika spaudos konferencijų siaubas, ir aš puikiai suprantu kodėl. Jis sąžiningas vaikinas, niekada niekam nekeršija. Kai mes kartu atstovavome Lotus komandai Mika niekada nesielgdavo netinkamai. Mika visada buvo labai greitas, tik nevisada turėjo pakankamai greitą bolidą. Manau jog labai didelę įtaką jo gyvenime vaidina žmona Erja. Ji be jokios abejonės padeda Mikai tvirtai stovėti ant kojų ir būti realistu."
4. NIGELAS MENSELLAS
"Nigelą labai mėgo Formulės-1 gerbėjai. Jis galėdavo su jais šnekėtis valandų valandas bei dalinti autografus. Link čempiono titulo Nigelas ėjo ilgai bet ryžtingai. Tikslą pasiekė būdamas 38 metų. Jo 1992 metų Williams bolidas buvo greitesnis už kitus apie 2 sekundes per ratą, tačiau jis nenusiramindavo - visada lenktyniavo arti galimybių ribos. Jis tiesiog puikiai įveikdavo posūkius. Manau jog su amžiumi Nigelas tapo netgi drąsesnis bei energingesnis. Po 1984 Monako GP patirtos avarijos jis tapo net agresyvesnis."
5. MICHAELIS SCHUMACHERIS
"Su Michaeliu kartu lenktyniavau Benetton ekipoje todel apie jį esu susidaręs savotišką nuomonę. Jis neabejotinai labai talentingas ir geras lenktynininkas, tačiau kai kurios jo charakterio savybės verčia apie jį atsiliepti ne itin palankiai. Nemanau jog Michaelio talentą galima būtų sulyginti su Ayrtono talentu. Michaelio metodai siekiant pergalės dažnai būna tiesiog nesuprantami. Aš manau jog tai ka apie jį šneka Jacques Villeneuve yra visiška teisybė. Michaelis turi neabejotiną talentą ir tiesa pasakius nelabai suprantu kodėl jis dažnai trasoje elgiasi nesąžiningai. Pilotas turintis tokį talentą turi sugebėti įrodyti savo pranašumą sąžiningoje kovoje. Kai mes buvome komandos draugais jis visiškai nesidalindavo su manimi savo patirtimi, dar daugiau kai aš emiau prie jo artėti jis uždraudė savo žmonai kalbėtis su mano žmona...tuo jis ir skiriasi nuo Ayrtono ar Alaino kurie visada buvo pasiruošę padėti. Man vis iškyla klausimas: "o ko Michaelis bijo?"

Komentarai (4)
linast.
| 04/20 10:51 Atsakyti
kazin kodel michaelis - tik nr.5?
| 03/05 19:53 Atsakyti
Visada megau Ferrari . Ir Senos laikais ,ir Alesi su Bergeriu. Bet kai atejo Shumis teko pasirinkti sirgti uz kitu,nors Ferrari ir pradejo laimeti.
Shumis - geras Shoferis, bet bicas - SHIKNIUS
| 03/02 12:02 Atsakyti
Na del zmonu, tai ir man neaisku.
| 03/02 12:00 Atsakyti
Tokio pobudzio konkurencija pas mus net mokyklose yra.
Tai ko pykti ant Shumio.
Gal jis kartais ir neteisus, gal ir nedraugiskas, bet neprivalo apie viska pasakoti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas