K. Antonelli: tai mano klaida, bet pamoką išmoksiu

K. Antonelli: tai mano klaida, bet pamoką išmoksiu
logo 2024 Rugpjūčio 30 d. 21:10, kimi.antonelli Instagram

Kimi Antonelli gavo progą išbandyti „Mercedes“ bolidą ir vairavo jį Italijos GP pirmojoje treniruotėje. Deja, ilgai laukas debiutas neužsitęsė – jaunuolis jau penktajame rate trenkėsi į apsauginę sieną ir užbaigė savo pasirodymą.

Komentuodamas savo pasirodymą K. Antonelli apgailestavo, jog dėl jo kaltės papildomo darbo turės komandos mechanikai.

„Sunki diena. Pirmasis pasirodymas baigtas. Deja, viskas baigėsi kur kas greičiau, nei planuota. Tai buvo didelis greitis. Labai gaila, kad priverčiau komandą dirbti ilgiau, nei planuota, gaila George‘o, kadangi jis turės naudoti šį apgadintą automobilį. Taip, tai tikrai buvo mano klaida, aš per smarkiai spaudžiau. Reikėjo viską atlikti šiek tiek kitaip, tačiau aš tikrai išmoksiu šią pamoką.

Šiuo metu tikrai nesijaučiu gerai. Tačiau bandysiu pailsėti ir susikaupti likusiam savaitgaliui. Vis dar laukia daugybė dalykų. Stengsiuosi pasiekti gerus rezultatus, - kalbėjo K. Antonelli.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas