K. Chandhokas: „Alpine“ gali pakartoti „Toyota“ istoriją

K. Chandhokas: „Alpine“ gali pakartoti „Toyota“ istoriją
logo 2023 Rugpjūčio 18 d. 14:50, Joerg Mitter/Red Bull Ring nuotr.

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas, dabar dirbantis „Sky Sport“ kanalo ekspertu Karunas Chandhokas mano, kad „Alpine“ gali pakartoti „Toyota“ istoriją „Formulėje-1“.

Karunas Chandhokas: „Realybė yra tokia, kad „Renault“ koncernui priklausanti „Alpine“ komanda užima 6 vietą Konstruktorių įskaitoje su šeštu pagal greitį bolidu, kartu atstovaudamas trečią pagal dydį pasaulyje globalų prekės ženklą automobilių pramonėje.

Klausimas yra tas, ar jie žada tęsti darbą su vadybininkais, kurie anksčiau nebuvo susiję su automobilių sportu ir „Formule-1“. Kai kuriuose jų bazės Enstone skyriuose dabar dirba žmonės, atėję iš įprastinių lengvųjų automobilių pramonės srities.

Gali būti, kad tokia yra „Renault“ korporatyvinė strategija, bet lygiai tas pats atsitiko su „Toyota“ prieš dvidešimt metų. Reikia pasirinkti – ar judėti keliu, kuris leistų pasiekti gerų rezultatų „Formulėje-1“, arba pasilikti prie korporacinio požiūrio, kuris, aš neabejoju, nesuveiks.

Komandą paliko trys svarbios figūros. Alainas Permane'as čia išdirbo daugiau kaip 33 metus, Patas Fry, atrodo, išėjo pats, niekas jo neišvarė – jis tikrai sustiprins „Williams“ gretas, o „Alpine“ niekaip neapsisprendžia, kur judėti toliau“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621