K. Chandhokas: „Manau, kad Toto yra susierzinęs vyrukas“ (2)

K. Chandhokas: „Manau, kad Toto yra susierzinęs vyrukas“
logo Balandžio 13 d. 16:30, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

„Mercedes“ sezono pradžioje sulaukia nemažai kritikos ir ne veltui – jų sezono pradžia atrodo prasta. Pozityvo kažkiek vis atsiranda, bet lenktynėse jie dažniausiai negali prilygti nei „Ferrari“, nei „Red Bull“, o kitąsyk ir „McLaren“ ekipai.

Buvęs lenktynininkas bei „Sky Sports F1“ ekspertas Karunas Chandhokas mano, jog „Mercedes“ ekipos vadovas Toto Wolffas turi peno apmąstymams. 

„Manau, kad jis yra susierzinęs vyrukas, – teigė indas. – Japonijoje greičiausias „Mercedes“ automobilis vis tiek 45 sekundėm atsiliko nuo pirmos vietos.

Net jeigu išimtume „Red Bull“ automobilius, „Mercedes“ vis tiek atsiliko smarkiai: 25 sekundėm nuo kito automobilio, kuris nėra „Red Bull“, tai lenktynėse yra didelė atotrūkis.

Toto po lenktynių Japonijoje įdomiai pakomentavo situaciją, sakydamas, kad pirmoji atkarpa buvo žiauriai prasta, o po to viskas buvo ne taip blogai.

Pasižiūrėjau į skaičius ir antroji atkarpa išties buvo šiek tiek geresnė, tačiau pirmoje atkarpoje jie per 15 ratų Sainzui pralaimėjo net 11 sekundžių, kas yra beveik trys ketvirtadaliai sekundės per vieną ratą“, – didelį „Mercedes“ atsilikimą išskyrė K. Chandhokas. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
baltija
IP: 9ab837b | 04/13 17:32 Atsakyti
Kritimas baisus po eilės metų titulų.

Ar atsigaus? parodys laikas 2026m naujame reglamente.

Laikau jį vieną talentingiausių F-1 vadovų po Flavio.

Sekantiems F-1 nuo 199+m Jean Todt kultas (Ferrari + Schumacher)
Rus
IP: 4469862 | 04/14 18:21 Atsakyti
Papasakok plačiau kokiais nuopelnais Tau Toto paliko įspūdį? Realiai dominuojančią MB pastatė senolis Brownas, o komandinę dvasią palaikė Nikki Lauda, net Brownui isejus viskas buvo taip sustyguota kad komanda važioavo iš inercijos, bet pasikeitus reglamentui buksuojama vietoje, kasmet daug kalbų ir pažadų sekantiems metams ir jokių rezultatų... Aš šitą veikėja priešingai priskirčiau prie Ericu Bouller, Claire Williams ir to paties Steiner Gunterio.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472