K. Magnussenas: IMSA bandymai parodė, ko trūksta F-1 (6)

K. Magnussenas: IMSA bandymai parodė, ko trūksta F-1
logo Sausio 20 d. 21:51, Haas

Sebringo trasoje vykusiuose JAV ištvermės lenktynių IMSA čempionato surengtuose bandymuose sudalyvavęs Kevinas Magnussenas teigia, kad šie važiavimai parodė, ko stokoja šiuolaikinis F-1 bolidas.

Debiutavęs 2014 metais, K. Magnussenas „Formulėje-1“ praleido šešis sezonus. Iškovojęs tik vieną prizinę vietą, sportininkas atstovavo tokioms komandoms kaip „McLaren“, „Renault“ ir „Haas“.

Šiemet lenktynininkas varžysis IMSA čempionate, kuriame gins „Ganassi“ komandos garbę ir kartu su Rengeriu van der Zande‘u pilotuos „Cadillac DPi-V.R“ bolidą.

„Tas garsas, kvapai, išvaizda bei automobilio estetika. Visa tai lyg integruota į JAV sportą. Manau, kad būtent to aš pasiilgau ir tik dabar tai supratau“, - sakė K. Magnussenas, duodamas interviu JAV žiniasklaidai.

„Buvo labai malonu vėl pavairuoti tikrą lenktyninį automobilį. Manau, kad pastaruosius šešis, septynerius metu pilotavau lėktuvą. Nesupraskite klaidingai, tai buvo nuostabu. Pilotuoti F-1 bolidą yra tikrai puiku. Jis turi daug prispaudžiamosios jėgos ir galios. Buvo tikrai smagu. Bet jam trūksta... sielos. Net nežinau kaip tiksliau apibūdinti. Tiesiog kažko trūksta. Anksčiau F-1 bolidai buvo kitokie. Bet dabar sėdus prie šio automobilio vairo ir jį išbandžius trasoje, visa tai mane maloniai nustebino.“

K. Magnussenas Sebringo trasoje praleido nedaug laiko, nes IMSA dalyviai lenktynių žiedu dalinosi su „IndyCar“ sportininkais. Tačiau to pakako, kad danas prisimintų F-1 trūkumus.

„Štai tokie dalykai man patinka. Man tikrai patinka tokie iššūkiai, su kuriais susiduri pilotuodamas tokiose nelygiose trasose. Lenktyniaudamas F-1 pripranti prie to, jog visi kelkraščių borteliai yra vienodi. Visose trasose, į kurias atvyksti, visur tas pats, nes taip turi būti pagal FIA. Visos trasos tapo vienodos. Daugelis jų prarado charakterį. O atvykęs čia supranti, kad ši trasa išsiskiria savo charakteriu.“

K. Magnussenas debiutą IMSA čempionate pradės startu 24 val. lenktynėse Daytonoje. Sportininkas „Cadillac“ bolidu dalinsis su R. van der Zande‘u ir daugkartiniu „IndyCar“ čempionu Scottu Dixonu.


Komentarai (6)
bmw v8
IP: 59a066c | 01/21 21:54 Atsakyti
Nesuprantu kokią čia pornografiją jis išbandė? Iš pirmo žvilgsnio panašus į sunkvežimį... 😂
Kragas
IP: 9a1efb8 | 01/21 17:58 Atsakyti
Su tais kelkraščiais gal ir teisingai sako FIA turėtų daugiau laisvės suteikti darant kelkraščius tada pilotams įvairovės būtų ir tuo pačiu komandoms su nustatymais bolido reikėtų padirbėti.
F1 Fanas
IP: 99e896e | 01/21 10:03 Atsakyti
deivec
01/20 23:10

dar kokio chiltono ir erikcsson paklauskime :D ir tuoj turesime recepta ko reikia F1 :D

Arba dar geriau - tavęs :D
moderator La Form
IP: 7050bae | 01/20 23:43 Atsakyti
deivec
01/20 23:10

dar kokio chiltono ir erikcsson paklauskime :D ir tuoj turesime recepta ko reikia F1 :D

Jie bent lenktyniavo F-1.
deivec
IP: 1353dd0 | 01/20 23:10 Atsakyti
dar kokio chiltono ir erikcsson paklauskime :D ir tuoj turesime recepta ko reikia F1 :D
kalba
IP: 4a2cbb7 | 01/20 22:47 Atsakyti
Nusivylimas karjera, o ne F1
×

TOP naujienos