K. Magnussenas: Ispanijoje man reikės kitos mašinos (2)

K. Magnussenas: Ispanijoje man reikės kitos mašinos
logo Rugpjūčio 10 d. 13:02, Haas

Pirmuosiuose Didžiosios Britanijos GP ratuose Kevinas Magnussenas pateko į avariją po kontakto su Alexu Albonu. Kevino mašina pakankamai daug nukentėjo, tuo tarpu „Haas“ komanda negalėjo pasigirti atsarginių detalių pasirinkimu ir jų tuomet neturėjo - 70- mečio etapui bolidą surinko iš to, ką turėjo - buvo sumontuotas senos specifikacijos dugnas ir kai kurios detalės, naudotos dar per žiemos bandymus.

Nežiūrint į tai, kad šiemet „Haas“ neturėjo jokių esminių atnaujinimų, mašinos elgesys pasikeitė į blogąją pusę. Kevinas tikisi, kad šią savaitė prieš Ispanijos GP komandos mechanikai surinks jam kitą mašiną - iš vienodos specifikacijos detalių.

Kevinas Magnussenas: „Praėjusį savaitgalį Silverstoune nebuvo ko nors tikėtis. Žinau, kad mūsų mašina sugeba kur kas daugiau, bet ne tos konfigūracijos, su kuria man teko lenktyniauti. Su ja aiškiai yra kažkas ne taip.

Per pirmą savaitgalį Silverstoune aš patekau į avariją ir tos detalės, kurias ekipa sumontavo mano bolidui vietoje pažeistų - iš senosios versijos, dar nuo žiemos bandymų laikų. Nežinau, kur yra priežastis, bet tiksliai žinau, kad naujausia mūsų mašinos versija sugeba kur kas daugiau.

Problemų kilo tik su mano bolidu. Romaino mašinoje viskas buvo tvarkoje. Tikiuosi, jog mes viską išsiaiškinsime ir Ispanijos GP etapui komanda surinks man naują bolidą“.


Komentarai (2)
Swaggy
IP: 475fd9a | 08/10 17:26 Atsakyti
Hass pilotai tai abu tokie patys jei kažkas nesiseka tai mašina ne tokią jiem duodą. Jei nuvažiuoja porą above average lenktynių tai geriausi pilotai on the grid jaučiasi o komandą dar už tai ir naują sutartį pasiūlo...
Lexxus
IP: 909efe4 | 08/10 15:43 Atsakyti
Kažkas kreivas plytas pakišo
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas