K. Magnussenas: jei reikės mokėti už savo vietą „Formulėje-1“, manęs čia neliks (4)

K. Magnussenas: jei reikės mokėti už savo vietą „Formulėje-1“, manęs čia neliks
logo 2020 Balandžio 28 d. 18:59, Haas

Koronaviruso protrūkis pasaulyje gerokai sujaukė „Formulės-1“ planus ir nors tikimasi, kad lenktynės prasidės liepos mėnesį, komandos bet kokiu atveju patirs nemažai finansinių nuostolių.

Tai gali reikšti, kad čempionate padaugės pilotų, kurie mokės už savo vietą. Jei toks scenarijus pasitvirtintu, Kevinas Magnussenas neabejoja, kad jam tektų palikti „Formulę-1“.

„Jei reikės mokėti už savo vietą „Formulėje-1“, manęs čia neliks. Aš negalėčiau ir tikrai nenorėčiau to daryti“, – bendraudamas su Danijos laikraščiu BT kalbėjo K. Magnussenas.

Vis tik danas pripažino, kad tikisi likti „Haas“ ekipoje, kuri, pasak lenktynininko, kitais metais gali dar labiau priartėti prie lyderių.

„Aš labai noriu likti „Haas“ gretose. Jie turi galimybę pratęsti mano kontraktą ir tikiuosi, kad tai padarys.

„Haas“ yra puiki komanda, kuri 2021 metais dėl biudžetų sumažinimo gali prartėti prie lyderių. Taip pat jau aišku, kad kitais metais bus naudojami labai panašūs bolidai, todėl būtų logiška išlaikyti tuos pačius pilotus“, – pridėjo K. Magnussenas.


Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ddt
| 04/29 12:34 Atsakyti
Kevinai, tu turi savigarbos ir kalbi teisingai, nes su už vietą mokančiais vairuotojais F1 tampa pasityčiojimu ir farsu, panašiu koks buvo per 2015 metų 1000 km lenktynes su Barščiu. Bet tuo tarpu tokie kaip Kubica, Stroll'ai ar Barščiai jaunesnieji iš tavęs juokiasi visu balsu. Nes pas juos nėra nei to, nei kažko kito :) Užtad daug like'ų instagrame
Klepsidra
| 04/28 22:49 Atsakyti
Tai jau pavelavai, Kevinai. Nu on, Jack & Jones moka dabar
tribeca
| 04/28 19:55 Atsakyti
O tai sakmaibolas nemoka uz vieta, nustebino, nors kita vertus Grosjeana labai toki kazkur rusyje padejo praejusi sezona ir apsilenkiamas lengvai nesiduoda, daug kas pyksta, gal ir visai linksmas pilotas, reiketu greitesnio automobilio isitikinti.
deivec
| 04/28 19:41 Atsakyti
Galejo jau seniai dingti
×

TOP naujienos