K. Magnussenas laimėjo bylą prieš buvusią vadybininkę (2)

K. Magnussenas laimėjo bylą prieš buvusią vadybininkę
logo Sausio 22 d. 13:00, Haas

2018 m. rugpjūtį buvo skelbta apie tai, kad Kevinas Magnussenas pralaimėjo bylą savo buvusiai vadybininkei Dotrei Riis Madsen, kuri padavė lenktynininką į tesimą dėl to, kad sportininkas nemoka jai sutartų 20 proc. komisinių nuo visų savo pajamų.

Tačiau Magnussenas nesutiko su Kopenhagos miesto teismo sprendimu ir pats iškėlė ieškinį. Vakar danų laikraštis BT pranešė, kad Danijos aukščiausiasis teismas palaikė lenktynininko pusę ir panaikino miesto teismo sprendimą.

Aukščiausiasis teismas nutarė, kad Kevinui nereikės išmokėti Madsen 20 proc. visų savo pajamų, uždirbtų nuo 2015 iki 2020 metų, kadangi šios finansinės pretenzijos nėra pagrįstos. Tačiau iš teismo sprendimo taip pat yra aišku, jog Magnussenas privalo sutikti su faktu, kad vadybininkei Madsen iki šio priklauso 20 proc. kompanijos „Bestseller Group“ akcijų, kuri užsiima danų lenktynininko rėmimo kontraktais.

Kartu Madsen privalės kompensuoti ir buvusio F-1 piloto bylinėjimosi išlaidas – apie 73 tūkst. eurų. Aukščiausiojo teismo sprendimas yra galutinis ir neskundžiamas.

Nuo 2021 metų danų lenktynininkas dalyvauja amerikiečių serijos IMSA ištvermės lenktynėse „Chip Ganassi Racing“ komandos sudėtyje.


Komentarai (2)
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 01/22 15:57 Atsakyti
Man biškį įdomu su tais procentais. Kimi savo vadybininkams mokėjo, nežinau ar dabar moka, 50% savo algos. Kai jo kažkas paklausė apie tai, tai jis pasakė, kad be jų jis dabar dirbtų autoservise. Ir, berods, jo pasirašyta su jais sutartis buvo labai ilga, kai jis dar lyg net F1 nebuvo. Jeigu kažką maišau – pataisykit.

20% nėra daug, bet nėra ir mažai. Ricciardo, irgi, berods panaši vadybininko stafkė buvo. Man tik keista, kad jeigu vadybininkas suvadybino tau sutartį, tai jam ir priklauso ta dalis, kuri buvo sutarta iš anksto. Jeigu norėjai derėtis pats – tai ir reikėjo pačiam tai daryti. Kažkaip man čia galai nesueina. Nebent vadybininkas tenkino pirmiausia savo, o ne kliento interesus, kas gana sunkiai įrodoma bet įmanoma. Žodžiu, nesuprantu, ar čia KM gobšumas, ar vadybininko naglumas už nieką imti pinigus, įdomu ar plačiau kažkur šita istorija nušviesta yra.
Rasak
IP: 8c6f269 | 01/22 13:50 Atsakyti
Valio. Dabar ne tik Hulkas, bet ir Madsen č**lps Magnussen kiaušinius...
×

TOP naujienos