K. Magnussenas neatmeta galimybės ateityje sugrįžti į „Renault“ arba „McLaren“ (2)

K. Magnussenas neatmeta galimybės ateityje sugrįžti į „Renault“ arba „McLaren“
logo 2020 Balandžio 20 d. 15:33, Haas

„Haas“ komandos lenktynininkas Kevinas Magnussenas iki kito sezono pradžios turės išspręsti svarbų klausimą dėl savo ateities, kadangi 27-erių dano sutartis su amerikiečių komanda galioja tik iki šių metų pabaigos.

2014 metais su „McLaren“ komanda „Formulėje-1“ debiutavęs pilotas greitai prarado savo vietą, o 2016 metais jo galimybėmis patikėjo „Renault“. Pats danas tikina, kad ateityje neatmeta galimybės sugrįžti į vieną iš šių ekipų.

„Praeities patirtis šiose komandose manęs tikrai negąsdina. Esu visiškai atviras visiems pasiūlymams ir galimybėms. Nors turėjau sunkumų tiek būdamas „McLaren“, tiek „Renault“, abiem šioms komandoms jaučiu didžiulę pagarbą.

„McLaren“ suteikė man galimybę debiutuoti „Formulėje-1“, tačiau gana greitai tapau jų atsarginiu pilotu. Tai buvo skaudus momentas. Nepaisant to, šiai komandai esu be galo dėkingas už suteiktą šansą parodyti save.

„Renault“ buvo komanda, kuri suteikė man dar vieną šansą. Ko gero, būčiau išnykęs iš „Formulės-1“ žemėlapio, jei ne „Renault“.

Visa kita yra tiesiog istorija. Iš mano pusės, nei „Renault“, nei „McLaren“ tikrai nesudegino jokių tiltų, manau, kad šios komandos galvoja lygiai taip pat“, - bendraudamas su Danijos portalu BT kalbėjo K. Magnussenas.


Komentarai (2)
Klepsidra
| 04/21 11:32 Atsakyti
bijau, kad Renault ir McLaren atmeta sita varianta
tribeca
| 04/21 10:21 Atsakyti
Jei ka ir parode tai maisa pinigu.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas