K. Magnussenas paminėjo pretendentus į savo vietą (4)

K. Magnussenas paminėjo pretendentus į savo vietą
logo Rugsėjo 23 d. 12:53, Haas

Neseniai per spaudos konferenciją „Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris pasakė, kad jų ekipa svarsto net dešimties sportininkų kandidatūras kitiems metams. Pokalbyje su „Ekstra Bladet“ Kevinas Magnussenas paminėjo tuos, kas gali jį pakeisti...

Kevinas Magnussenas: „Aš pasijusiu saugus tik po to, kai pasirašysiu naują kontraktą. Žinau, kad prie uždarų durų vyksta derybos dėl vietos mūsų komandoje, o toks presingas verčia mane siekti kuo aukštesnių rezultatų lenktynėse. Praeityje toks spaudimas galėjo neigiamai atsiliepti mano pasirodymams, bet dabar aš su tuo susitvarkau kur kas geriau.

Šiuo metu rinkoje yra gana konkurencingų pilotų - Perezas bei Huklenbergas. Yra ir „Ferrari“ jaunimo akademijos dalyvių - Schumacheris, Schwartzmanas bei Aylottas, o „Haas“ palaiko artimus ryšius su „Ferrari“, kaip, beje, ir „Alfa Romeo“.

Kandidatų yra daugiau nei pakankamai. Bet svarbu, kad lenktynininkas padėtų komandai judėti tinkama kryptimi, o todėl jis turi būti lyderiu. Savininkas ir komandos vadovas yra ekipos lyderiai, tačiau lyderis-pilotas taip pat yra labai svarbus. Svarbu, kad žmonės pasitikėtų vieni kitais, norėtų su jumis dirbti. Reikia kažko, kas galėtų „uždegti“ komandą“.


Komentarai (4)
žiūrim
IP: 14c5db1 | 09/25 11:12 Atsakyti
"Aylottas" :)
tribeca
IP: baed510 | 09/23 19:27 Atsakyti
Liudna kai komanda turi kruvas pretendentu pilotuoti savo automobili, o paties automobilio nera.
Micius
IP: 5871634 | 09/23 16:36 Atsakyti
Taip ir atsimeni, kai tokie grybuliai, važiuoja paskutiniai, ir per radiją išsako viską, ko nesako tiesiai vadovui, ir paskui vadovas pasako, kad ENOUGH ! Kevin SHUT UP Skundžiasi koks šūdinas bolidas kaip viskas blogai, bet kai tik ateina kontrakto pabaiga, tada staiga atsiranda didelis noras važiuoti, nors mašina juk labai bloga :D
Accadia
IP: 0026384 | 09/23 13:48 Atsakyti
Taip kaip čia gaunasi, jis turi tą kažką ar dabar abejoja ? :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas