K. Magnussenas planavo kovoti dėl titulo (1)

K. Magnussenas planavo kovoti dėl titulo
logo Sausio 12 d. 10:02, Haas

Danų piloto Kevino Magnussen debiutas „Formulėje-1“ buvo iš karti vainikuotas vieta ant podiumo, tačiau vėliau viskas klostėsi kur kas sunkiau...

2014 m. Australijos GP Kevinui Magnussenui užsibaigė trečiąja vieta, o diskvalifikavus Danielį Ricciardo, Kevinas netikėtai visiems, o taip pat ir sau, atsidūrė antroje lenktynių protokolo vietoje.

Tačiau vėliau tame sezone „McLaren“ spalvas ginantis danas daugiau niekada neužlipo ant apdovanojimų pakylos. Nepavyko jam tai ir vėliau – lenktyniaujant „Renault“ bei „Haas“ komandose. Per likusią karjeros dalį geriausiais Kevino rezultatais buvo trys finišai penktoje vietoje.

2020 m. pabaigoje buvo paskelbta apie šio lenktynininko išsiskyrimą su „Formule-1“ ir perėjimą į amerikiečių seriją IMSA.

27-erių metų sportininkas pripažįsta, kad po podiumo debiutinėse lenktynėse jis svajojo apie visai kitokią karjerą F-1.

„Niekada nežinai, kas tavęs laukia ateityje, - aiškino Kevinas. – Turiu pripažinti, kad karjeros pradžioje, 2014 metais mano lÅ«kesčiai buvo labai aukšti. Aš tikėjausi, kad po tokių lenktynių Melburne jau debiutiniame sezone galėsiu kovoti dėl čempiono titulo.

Bet „Formulėje-1“ neįmanoma nieko nuspėti – nežinai, kaip vystysis įvykiai. Tu paprasčiausiai turi daryti viską, ką sugebi ir gauti malonumą, kol tai pavyksta padaryti“.

Magnussenas debiutinį sezoną užbaigė 11-toje vietoje asmeninėje įskaitoje, bet prarado vietą komandoje, kuri susitarė su Fernando Alonso. Tačiau Kevinas sugrįžo į čempionatą 2016 m. „Renault“ sudėtyje, o po metų perėjo į „Haas“, kurioje lenktyniavo ir toliau. Jo geriausiu sezonu buvo 2018-tieji, kai sportininkas čempionate buvo devintas.


Komentarai (1)
egis01
IP: b356cb1 | 01/12 10:22 Atsakyti
o jis neturėjo preliminarios sutarties su ferrary ?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas