K. Magnussenas tikisi geriau pasirodyti Bahreino lenktynėse

K. Magnussenas tikisi geriau pasirodyti Bahreino lenktynėse
logo 2014 Balandžio 01 d. 20:31, McLaren
Po nesėkmingai susiklosčiusių Malaizijos lenktynių Kevinas Magnussenas tvirtina, kad šis lenktynių savaitgalis bus šiek tiek paprastesnis, nes nereikės susipažinti su Bahreino trasa.
„Bus gera patirtis lenktyniauti trasoje, kurioje jau esi vairavęs F-1 bolidą. Iš tikrųjų tai pirmasis žiedas, kuriame esu važiavęs keturias dienas žiemos testų metu. Nors nėra labai didelio skirtumo, nes išmokti trasą simuliatoriuje gali gana greitai, tačiau tai nereiškia, kad bus lengva penktadienio treniruotėse. O dabar pirmiausia nebereikės susipažinti su trasa“, – sakė „Mclaren“ naujokas.
„Man labai patiko bandymų ir filmavimo dienos praleistos Bahreine. Šioje trasoje yra puikus posūkių ir greitų dalių derinys. Labai malonu ja lėkti, kai bolidas veikia puikiai“, – teigė jaunasis danas.
„Nors Šakiro trasa turi keletą greitų posūkių, ji nėra tokia greita kaip Sepangas. Todėl tikiuosi, kad šį savaitgalį būsime konkurencingesni. Vis tik manau, kad trasos paviršiaus temperatūra ir prispaudžiamosios galios trūkumas neleis lengvai sureguliuoti bolido, kaip tai pavyko Melburne. Bet viliuosi, kad pavyks gerai suderinti bolidą lenktynėms“, – kalbėjo K. Magnussenas.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778