K. Raikkonenas 42-tąjį gimtadienį švenčia Milane (2)

K. Raikkonenas 42-tąjį gimtadienį švenčia Milane
logo Spalio 17 d. 17:58, Alfa Romeo

Suomis Kimis Raikkonenas seniai tapo vienu iš populiariausių pasaulyje sportininkų, nors pastaraisiais metais Kimio rezultatai nestebina milžiniškos jo sirgalių armijos. Tačiau, regis, 2007 m. pasaulio čempiono tai per daug nejaudina.

Šiandien socialiniai tinklai lūžta nuo sveikinimų Raikkonenui, o vieni pirmiausių savo lenktynininką pasveikino „Alfa Romeo“ komanda, kurioje suomis lenktyniauja dabar ir „McLaren“, su kuria Kimis pasiekė pirmąsias savo pergales. Bet tai buvo gana seniai...

Kimis šiemet rengiasi užbaigti lenktynininko karjerą ir jau yra žinoma, kad jo vietą šveicarų komandoje užims kitas suomis – Valtteri Bottas, kuriam tai būtų nebloga karjeros tąsa.

Pasaulinėje automobilių sporto visuomenėje yra posakis, kuris originalo kalba sako taip: „If you want to win, hire a Finn“. Lietuviškai šis dvieilis nelabai rimuojasi, bet jo esmė tokia: „Jei nori nugalėti, tai samdyk suomį“.

Raikkonenas tai jau sėkmingai įrodė tiek prie „McLaren“, tiek prie „Ferrari“ vairo, su kuria jis iškovojo čempiono titulą, o vėliau visus nustebino 2012 m. lapkritį, prie „Lotus“ bolido vairo laimėjęs Abu Dabio etapą. Būtent po tų lenktynių visi pasaulio sirgaliai ėmė kartoti frazę, tuomet pasakytą Raikkoneno savo inžinieriui: „Palikite mane ramybėje, aš žinau, ką darau“.

Kimis, aišku, ir dabar žino, ką daro, išsiskirdamas su „Formule-1“, kad galėtų savo laiką skirti šeimai, su kuria šiandien savo 42-tąjį gimtadienį atšventė Milano viešbutyje „Palazzo Parigi“.

Nėra abejonių, kad visiškai su lenktynėmis Raikkonenas neišsiskirs, nes jis turi nuosavą komandą „Ice One Racing“, kuri sėkmingai lenktyniauja pasaulio motokroso čempionate, o taip pat Kimis treniruoja savo šešiametį sūnų Robiną, kuris bando važiuoti tiek su dvirate technika, tiek kartais.

O apie viską kitą mes sužinosime, kai tam ateis laikas. Mat viena iš frazių, kurią dažniausiai girdi žurnalistai iš Kimio lūpų - „pagyvensime – pamatysime“.

Kimi Raikkonenas
Pilotas: Kimi Raikkonenas 2021 sezono taškai: 10
Komanda: Sauber Amžius: 42 m.
Plačiau

Komentarai (2)
Ffanas1
IP: 555f734 | 10/18 16:03 Atsakyti
Kimis į Ferrari 2023 LE MANE :)
Dr. Gedis
IP: 6dcd832 | 10/18 01:16 Atsakyti
Su gimtadieniu, legenda!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas