K. Raikkonenas beldžiasi atgal į F-1 (63)

K. Raikkonenas beldžiasi atgal į F-1
logo 2010 Rugsėjo 14 d. 12:53, Citroen / McKlein
„Renault“ komandos vadovas Ericas Boullier patvirtino, kad 2007 m. „Formulės-1“ čempionas Kimi Raikkonenas, šį sezoną leidžiantis Pasaulio ralio čempionate (WRC), pasiprašė į šią ekipą.
„Tiesa, kad praėjo vasara ir mes sulaukiame vis daugiau paklausimų. Jūsų minėtas vaikinas (K. Raikkonenas – red. past.) dabar yra mūsų radare“, - britų „Autosport“ žurnalistams atskleidė prancūzas.
„Jis tarp kandidatų atsidūrė dėl to, kad kreipėsi į mus“, - pažymėjo jis.
Rašoma, kad K. Raikkonenas su „Renault“ susisiekė po puikaus šios komandos pasirodymo Belgijos GP lenktynėse, kur Robertas Kubica kovojo dėl pergalės. Suomis niekada neslėpė į „Formulę-1“ sugrįšiantis tik tokiu atveju, jei turės progą vairuoti vieną pajėgiausių rikiuotės bolidų.
Tiesa, „Renault“ K. Raikkoneno išskėstomis rankomis nelaukia – komanda tvirtina pirmenybę teiksianti šiuo metu jai atstovaujančiam Vitalijui Petrovui. Tiesa, tik tuo atveju, jei jis nebedarys tokių vaikiškų klaidų kaip pastarųjų dviejų etapų kvalifikacijose.
V. Petrovas „Renault“ komandai patrauklus ne tik savo sportiniu potencialu, bet ir tautybe. Rusas yra parankus prancūzų automobilių gamintojui, valdančiam didelę dalį „Lada“ akcijų bei siekiančiam geriau įsitvirtinti šioje didelėje rinkoje. Be to, sportininkas į komandą atneša ženklia finansinę paramą.
K. Raikkonenas dalyvavo visuose šių metų WRC etapuose, išskyrus Naujosios Zelandijos ralį. Geriausias ne vieną avariją patyrusio suomio pasiektas rezultatas – Turkijoje užimta penktoji vieta. „Citroen Junior“ atstovaujantis lenktynininkas čempionate kol kas žengia dešimtas.


Komentarai (63)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Wanted
| 09/16 09:46 Atsakyti
noel> jei jau cia tavo nuomone, tai galetum ja pagrist, nors truputeli:) nes kol kas tai tera spangimas ( tikroves nematymas) ir nieko daugiau.... jei jau tau kimis neagresyvus, tai hiefieldas su butonu, turbut, is vis nieko neverti.
raikis
| 09/16 09:08 Atsakyti
malcov, nekreipk dėmesio į tokius noel ir visokius protingus, jiems dėmesio stoka :D.>>>Gerbiamasis noel, įdomu ką tokio garbaus amžiaus žmogus pasiekęs, kad turi teisę pasaulio čempionus lūzeriais vadinti. Kad esi matęs vidaus degimo variklį virtuvėj dar nereiškia, kad ką nors apie autosportą gaudaisi. :DDDD
malcov
| 09/15 22:32 Atsakyti
Jei metu daug turi tai nereiškia, kad esi protingesnis už mus ir t.t Pilotus vadint luzeriais žema, kai juos dievina visame pasaulyje. Pasilaikyk sau šiuos žodžius.
Saldi
| 09/15 21:46 Atsakyti
norėčiau, kad grįžtų šis lenktynininkas. Žavi jo paprastumas, greitis, sugebėjimas išlikti toli nuo f1 intrigų intrigėlių. Jis visų pirma yra sportininkas, o ne pasikėlęs pamaiva, kaip dauguma dabar važiuojančių.
I_protingas
| 09/15 21:26 Atsakyti
atspejai mano mintis --)noel.mazai cia kas is senesniu like.taise f-1 ir ,pataise,.geriau zmesnej formulej-nors yra azartas ziureti.
noel
| 09/15 19:33 Atsakyti
Wanted , malcov , sLc ,pirma mano komentare nebuvo klausiamos formos ir klausimo , tai mano nuomone/ Antra man puikiai zinoma sporto saku naudojancius vidaus degimo variklius ju virtuve ir varzybu atmosfera praktiskai o ne taip kaip jus teorinis liezuviu malimas. Trecia man jau tiek metu kaip visus jusu triju metus sudejus o gal dar daugiau . Taip , kad as jusu patarimu dar neprasiau , kaip reikes as paprasysiu .
malcov
| 09/15 18:16 Atsakyti
noel> pasižiūrėk suzukos 2005m GP įrašą, suprasi, kad labai klydai. F1 lenkimus sunku atlikt dėl aerodinamikos, čia tau ne žemesnių klasių formulės kur lenkt nėra taip jau sunku kaip F1.
sLc
| 09/15 17:57 Atsakyti
noel> luzeri tu, gal eik kitur svaigt? ekspertai (ne tokie kaip tu) kalba apie tai kad jis kaiptik nemazai pasieke vien del savo drasos trasoje. apmastymui pasiziurek suzuka 2005, arba kad ir spa 2009.
Wanted
| 09/15 17:55 Atsakyti
noel> f1 turbut, tik nuo siu metu ziuri?:)) ne visada ji tokia buvo....
Wanted
| 09/15 17:53 Atsakyti
realiai pagalvojus, tai kimiui geriausia butu i rbr, visgi su adrianu jau yra dirbes, tuometinis mclaren bolidas buvo fantastiskai greitas ir jam truko tik patikimumo, nors truputi daugiau:) bet busiu laimingas, kad ir i kokia komanda jis gristu, bent jau butu uz ka sirgt formulei:)
×

TOP naujienos