K. Raikkonenas: esame visiškoje nežinioje

K. Raikkonenas: esame visiškoje nežinioje
logo 2021 Vasario 22 d. 16:50, Sauber

„Alfa Romeo“ pirmadienį pristatė savo naująjį C41 bolidą, prie kurio vairo sės ir tikra „Formulės-1“ legenda Kimi Raikkonenas, kuris čempionate debiutavo dar prieš 20 metų.

Suomis bolido pristatymo metu pripažino, kad jį vis dar žavi lenktyniavimas „Formulėje-1“, tačiau teigė, kad kol kas sunku spėlioti, dėl kokių pozicijų galės kovoti „Alfa Romeo“.

„Vairavimas ir lenktynės yra tai, kas mane vis dar žavi. Niekada nebuvau suinteresuotais kitais dalykais, vykstančiais šiame sporte. Vis dar keliu sau iššūkius ir noriu tobulėti.

Labai laukiame sezono, bet tuo pačiu ir esame visiškoje nežinioje, nes dar neturėjome progos išbandyti bolido. Kol kas negalime spėti, koks bus mūsų pajėgumas, tačiau aiškesnį vaizdą matysime po kelių savaičių vyksiančiuose bandymuose. Aišku, tikrasis komandų pajėgumas geriausiai pasimatys pirmajame etape.

Iki sezono pradžios lieka ne tiek daug laiko, todėl ikisezoniniai testai bus labai svarbūs. Jie padės mums geriau pažinti bolidą ir suvokti jo pajėgumą“, – kalbėjo K. Raikkonenas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332