K. Raikkonenas: jei nebejausčiau malonumo, tiesiog pasitraukčiau

K. Raikkonenas: jei nebejausčiau malonumo, tiesiog pasitraukčiau
logo 2021 Vasario 01 d. 12:11, Sauber

2018 metų pabaigoje su „Ferrari“ išsiskyręs Kimi Raikkonenas nusprendė nebaigti savo karjeros „Formulėje-1“ bei pasirašė dviejų metų kontraktą su „Alfa Romeo“. Nors kontraktas baigė galioti po praėjusio sezono, 41-erių suomis nusprendė dar bent sezonui likti komandoje bei toliau važiuoti „Formulėje-1“.

Bendraudamas su portalu „Formule1“ suomis atskleidė, kad vis dar jaučia malonumą lenktyniaudamas ir būtent tai privertė jį dar sezonui pratęsti kontraktą su „Alfa Romeo“.

„Vis dar jaučiu malonumą padėdamas komandai gerinti bolidą bei tobulindamas tam tikrus savo asmeninius aspektus. Jei nebejausčiau malonumo, tiesiog pasitraukčiau.

Būtų beprasmiška aukoti savo laiką kelionėms, jei nesimėgaučiau procesu. Būtent tai, kad mėgaujuosi buvimu „Formulėje-1“ ir verčia mane tęsti pradėtus darbus“, – kalbėjo K. Raikkonenas.

2007 metų F-1 čempionas taip pat pripažino, kad šiuo metu kovoti dėl pergalių praktiškai negali net ir elitinių komandų pilotai, kadangi čempionate visiškai dominuoja „Mercedes“.

„Net pilotuodamas elitinį bolidą šiuo metu negali būti garantuotas, kad kovosi dėl pergalių. Čempionate visiškai dominuoja viena komanda, o likę 18 pilotų turi labai mažai šansų.

Taigi, pergalės šiuo atveju nėra taip svarbu, nes dėl jų kovoti beveik neįmanoma niekam. Bet kokiu atveju, aš vis dar mėgaujuosi lenktynėmis ir savo darbu“, – pridėjo suomis.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778