K. Raikkonenas: naujasis „Ferrari“ variklis yra geresnis už pernai naudotą motorą (3)

K. Raikkonenas: naujasis „Ferrari“ variklis yra geresnis už pernai naudotą motorą
logo 2021 Kovo 13 d. 21:53, Sauber

„Alfa Romeo“ bolidą Bahreine išbandęs Kimi Raikkonenas mano, kad šių metų sezonui paruoštas naujasis „Ferrari“ variklis yra geresnis už tą, kurį ekipa naudojo pernai.

Praėjusiais metais „Ferrari“ stipriai stokojo greičio. Dėl silpno variklio kentėjo ne tik italų ekipa, bet ir jos klientės - „Alfa Romeo“ bei „Haas“. K. Raikkonenas pernai iškovojo tik 4 taškus - mažiausiai per savo F-1 karjerą.

Bahreine išbandęs bolidą suomis liko patenkintas naujuoju „Ferrari“ varikliu. Tiesa, sportininkas kol kas viską vertina atsargiai.

„Esu įsitikinęs, kad jie padarė progresą. Jis geresnis, bet reiktų nepamiršti, kad kiti taip pat patobulino savo variklius“, - sakė K. Raikkonenas.

„Tačiau palyginus su pernai naudotu varikliu, dabar tikrai esame geresnėje pozicijoje. Vis dėlto turėsime palaukti pirmųjų lenktynių, kad sužinotume tikrąjį pajėgumą.“

Vakar K. Raikkonenas Bahreino trasoje viso įveikė 63 ratus.

„Akivaizdu, kad tai tik pirmos bandymų dienos. Vakar neturėjome jokių didesnių problemų. Šiandien ryte buvo tas pats. Tad kol kas viskas gerai. Žinoma, bolidas yra kitoks nei buvo pernai. Vakar darbą trasoje apsunkino stiprus vėjas. Bet sakyčiau, kad tai geras pradinis taškas.“Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
IP: d31555d | 03/14 16:59 Atsakyti
Jėga Kimis 👍👍👍
antiklepsius
IP: c0c4f29 | 03/14 08:20 Atsakyti
vidury peletono bus įdomi kova
kart
IP: ff4c1cb | 03/13 21:57 Atsakyti
Kimis sako, Kimis žino.
×

TOP naujienos