K. Raikkonenas pakomentavo incidentą su C. Sainzu

K. Raikkonenas pakomentavo incidentą su C. Sainzu
logo 2021 Kovo 14 d. 22:13, Sauber

Sekmadienį baigėsi ikisezoniniai „Formulės-1“ bandymai Bahreine. BÅ«tent šioje trasoje po dviejų savaičių įvyks ir pirmosios 2021 metų sezono lenktynės.

Paskutinę bandymų dieną daug dėmesio sulaukė Kimio Raikkoneno ir Carloso Sainzo incidentas sesijos pabaigoje, kuomet „Alfa Romeo“ ir „Ferrari“ atstovai vos išvengė rimtesnio susidÅ«rimo.

Po važiavimų šią situaciją pakomentavo pats K. Raikkonenas, kuris spėjo, kad C. Sainzas buvo tiesiog susinervinęs.

„Negaliu pasakyti tiksliai, bet man atrodo, kad kontakto išvengėme. Visiškai nenutuokiau, kad Sainzas gali bÅ«ti vidinėje posÅ«kio dalyje ir jį pamačiau tik paskutinę akimirką bei spėjau pasukti vairą į dešinę.

Nežinau, kodėl taip įvyko. Spėju, kad Sainzas buvo susinervinęs ir bandė žaisti savo žaidimus. Vis tik manau, kad kontakto tarp bolidų nebuvo“, – kalbėjo K. Raikkonenas.

Patyręs suomis taip pat teigė, kad šio sezono bolidas atrodo geriau nei pernykštis.

„Žinoma, tai tėra bandymai, bet jausmas yra geresnis už tą, koks buvo pernai. Esame greitesni, nei praėjusio sezono pabaigoje, bet pasikartosiu – tai tik ikisezoniniai bandymai. Po poros savaičių pamatysime, kur esame iš ties“, – pridėjo „Alfa Romeo“ pilotas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218