K. Raikkonenas Silverstoune tikisi iškovoti pirmuosius taškus (2)

K. Raikkonenas Silverstoune tikisi iškovoti pirmuosius taškus
logo Liepos 27 d. 21:36, Sauber

Po pirmųjų trijų 2020 metų sezono „Formulės-1“ lenktynių Kimi Raikkonenas yra vos vienas iš keturių pilotų, šiais metais vis dar liekančių be taškų.

Nepaisant nesėkmingo sezono starto, suomis yra įsitikinęs, kad jam pavyks iškovoti taškų bent vieneriose iš dviejų lenktynių, kurios artimiausiu metu vyks Didžiojoje Britanijoje.

„Pirmos trejos lenktynės nebuvo sėkmingos rezultatų prasme, tačiau svarbiausia yra tai, kad mes judame teisinga linkme.

Identifikavome bolido problemas ir tikiuosi, kad Silverstoune būsime dar labiau konkurencingi. Matome, kad galime kovoti su dauguma vidutinių komandų ir esame užtikrinti, kad Silverstoune iškovosime taškų“, – kalbėjo K. Raikkonenas.

Priminsime, kad pirmosiose lenktynės Silverstoune įvyks jau artėjantį sekmadienį.


Komentarai (2)
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 07/29 11:48 Atsakyti
fnatic
07/29 09:38

Kažkaip nepanašu kad Ex Sauber šiemet galėtų kovoti dėl taškų. O lyg ir minėjo kad Alfa Romeo ateina ne tik savo lipdukų užklijuot ant Sauberio, bet ir pinigų ir rezultatų atnešt, o kolkas viskas labai prastai atrodo.

Kai atidalino Ferrari nuo FCA baigėsi visi palaikymai :) Man atrodo buvo Ferrari biškį savo personalo į Sauber permetę. Neatsimenu pavardėm, bet vienas žinomesnis gana greitai buvo gražintas atgal, tai nežinia ar to personalo dar likę ten iš viso. Ir taip, manau, kad dabar Alfa Romeo yra tik lipdukai ir rėmimas. Na, ir gal dar nuolaida motorams.

Čia taip žiūrint istoriškai, Vasseur sprendimas atsisakyti Honda ir pereiti prie Ferrari gal ir atrodė tuomet reikalingas ir demonstruojantis greitą reakciją ir valdžią, bet žiūrint kaip sukasi Alfa Romeo rėmimas (gandai, kad po šito sezono baigsis), tai dabar neatrodo toks jau ir geras. O Honda, tuomet, gi, irgi ne dykai norėjo ateit, o su $$$. Plius, kiek suprantu, tarp Sauber savininkų ir Vasseur taip pat šiokia tokia trintis yra.

Žodžiu, ne kažką Sauber pastaruoju metu.
fnatic
IP: 0cd7a06 | 07/29 09:38 Atsakyti
Kažkaip nepanašu kad Ex Sauber šiemet galėtų kovoti dėl taškų. O lyg ir minėjo kad Alfa Romeo ateina ne tik savo lipdukų užklijuot ant Sauberio, bet ir pinigų ir rezultatų atnešt, o kolkas viskas labai prastai atrodo.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas