K. Raikkonenas užbaigė privačius bandymus Valensijoje (6)

K. Raikkonenas užbaigė privačius bandymus Valensijoje
logo 2012 Sausio 25 d. 07:52, Lotus F1 Team
Po dvejų metų pertraukos į „Formulę-1“ sugrįžęs Kimi Raikkonenas vakar užbaigė dviejų dienų trukmės privačias treniruotes Valensijos (Ispanija) trasoje. Suomis liko patenkintas uždaruose bandymuose atliktu darbu.
2007 m. pasaulio čempionas vairavo dvejų metų senumo „Renault R30“ bolidą, apautą demonstracinėmis „Pirelli“ padangomis. Lenktynininkas antradienį nuvažiavo 91 ratą, taip pridėdamas prie 80 pirmadienį. Iš viso jis įveikė 666 kilometrus – daugiau nei dvi lenktynių distancijas.
[gallery id=903]
„Viskas šiandien susiklostė gerai. Apskritai, šios dvi dienos man buvo labai naudingos“, - pasibaigus bandymams sakė K. Raikkonenas.
„Nors vairavau dvejų metų senumo bolidą, apautą „Pirelli“ demonstracinėmis padangomis, daug sužinojau apie darbą su komanda ir inžinieriais, kas reiškia, kad pirmuosiuose oficialiuose bandymuose Jereze (Ispanija – red. past.) galėsiu susikoncentruoti į naują automobilį“, - teigė suomis.
„Buvo puiku vėl vairuoti F-1 bolidą. Šiuo atžvilgiu jaučiuosi labai teigiamai.“
Alano Permaine, „Lotus“ operacijų trasoje inžinieriaus, teigimu, bandymai buvo produktyvūs ir vertingi.
„Rytą praleidome derindami bolidą, ypač priekinių ir galinių ratų išvirtimą. Po pietų mes atlikome važiavimus nedideliu kuro kiekiu, kvalifikacijos simuliacijas, naudodami du naujų padangų komplektus. Vėliau sekė 27 ratų atkarpa, pradėta pilnu degalų baku“, - pasakojo specialistas.
„Kaip ir buvo galima tikėtis, Kimi buvo greitesnis nei vakar (pirmadienį). Mes atlikome kelias starto, sustojimų boksuose ir sankabos naudojimo simuliacijas. Mes net sugebėjome viską baigti anksčiau nei planavome. Apskritai, šios dvi dienos buvo produktyvios ir vertingos“, - pridūrė jis.
K. Raikkonenas į trasą dabar sugrįš pirmųjų oficialių priešsezoninių bandymų vasario 7 d. Jereze metu.
[gallery id=903]

Komentarai (6)
Ayrtonas Senna
| 01/25 08:38 Atsakyti
Go, KIMI......
shurkus
| 01/25 09:19 Atsakyti
"Mes net sugebėjome viską baigti anksčiau nei planavome." Su Kimmi taip visada buna :) Nenori pacanas per ilgai prie barankos uzsibut :) Yra jam ir smagesniu uzsiemimu :)
simonas
| 01/25 10:19 Atsakyti
shurkus>> aš kai turiu konkrečią užduotį, tai ją stengiuosi kokybiškai ir kuo greičiau atlikti, netempiu gumos, kad ilgesniu darbo laiku parodyti ale, kad daugiau darbo padariau. Jei tu iš tų, kurie neturi gebėjimų greitai ir kokybiškai dirbti, tai nereiškia, kad Kimis irgi toks
disc_jockey
| 01/25 14:31 Atsakyti
... 666 kilometrus, negeras skaicius... negeras :)
žiūrovas f-1
| 01/25 14:44 Atsakyti
Laukiam Vasario ir pamatysim tuomet bandymu rezus. Gal jie
parodys komandu pajegumo isidestyma?
Nasialnika
| 01/25 14:58 Atsakyti
žiūrovas f-1>>> parodys parodys, ir ne tik pajeguma, bet ir kitu metu cempiona. Bent jau tu manau su savo sugebejimais tikrai sugebesi ji nustatyt
×

TOP naujienos