K. Raikkonenas vadovaus gamyklinei „Kawasaki“ komandai

K. Raikkonenas vadovaus gamyklinei „Kawasaki“ komandai
logo 2022 Sausio 27 d. 14:17, Sauber

Kimis Raikkonenas, kuris pernai užbaigė savo karjerą „Formulės-1“ lenktynėse, jau apsisprendė su planais 2022 metams. Suomių sporto veteranas užėmė gamyklinės „Kawasaki Racing Team“, kuri lenktyniauja pasaulio motokroso čempionate, komandos vadovo postą. Ši nauja ekipa bus sukurta Raikkonenui priklausančios komandos „ICE 1 Racing“ bazėje.

Kartu su Kimiu komandai vadovaus ir senas jo draugas Antti Purhonenas, kuris iki šiol vadovavo „ICE 1 Racing“ komandai.

Kimis Raikkonenas: „Ne paslaptis, kad daugelį metų motokrosas buvo mano aistra, todėl dalyvavimas gamyklinės komandos veikloje nėra mano hobis. Tai labai rimtas projektas ir mes pasistengsime padaryti viską, kad mūsų jėgoms.

Aš baigiau lenktynininko karjerą, todėl daugiau laiko galėsiu skirti naujam projektui. Aš neužsiimsiu kasdieniniu vadovavimu komandai, o koncentruosiuos ties strateginiais klausimais, panaudodamas visą savo patirtį.

Visi, įskaitant ir mane, labai džiaugiamės, kad „Kawasaki“ pasirinko mūsų projektą jo pagrindu kurdama gamyklinę komandą. Žinau, kad sėkmės šansai visada būna didesni, kai turite gamyklinį palaikymą, todėl „Kawasaki Racing Team“ turi puikius šansus „MXGP“ čempionate“.

Verta priminti, kad MXGP čemionate taip pat lenktyniauja lietuvis Arminas Jasikonis.

Lando Norrisas
Pilotas: Lando Norrisas 2023 sezono taškai: 69
Komanda: McLaren Amžius: 23 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066