K. van de Grintas: „Williams“ neturėtų atleisti Sargeanto (1)

K. van de Grintas: „Williams“ neturėtų atleisti Sargeanto
logo Birželio 15 d. 17:58, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Iki šiol daug kalbama, jog Andrea Kimi Antonelli kitą sezoną gali sėsti už „Mercedes“ vairo. Visgi, Toto Wolffas norėtų, jog jis tą darytų jau šiek tiek „apšilęs“, todėl spekuliuojama, kad jaunasis italas dar šiemet gali gauti vietą „Williams“.

Tokiu atveju jis pakeistų Loganą Sargeantą ir, ko gero, „Mercedes“ klientų komandoje važiuotų tik iki šio sezono pabaigos. „Williams“ turi ilgametę sutartį su Alexu Albonu, o taip pat viešai deklaruoja siekius pasikviesti Carlosą Sainzą, todėl ilgesnį laiką A. K. Antonelli užsibūti ekipoje greičiausiai neturėtų galimybės.

Visgi, toks variantas patinka ne visiems. Šia tema pasisakė buvęs „Bridgeston“ varžybų vadovas Keesas van de Grintas. Jis teigė, kad būtų nusivylęs „Williams“, jei ji atleistų L. Sargeantą.

„Loganas tampa truputį geresniu, tačiau yra kandidatas, kad jį pakeistų jaunas F-2 vairuotojas. Tai mane nuviltų. Praėjusių metų „Williams“ nusprendė jam suteikti dar vieną šansą, suteikė galimybė tobulėti, tad jis būtų tiesiog atstumtas. Aš manau, kad jeigu tu kažką pradedi, tuomet turi baigti tada, kai tikrai ateina pabaiga. Šiuo atveju tai būtų sezono pabaigoje.

Aš nekalbu apie Nycko de Vrieso situaciją, tačiau tai tikrai buvo piktinanti situacija. Tai jau istorija, tačiau matome, kad jį pakeitusiam Danieliui Ricciardo sekasi ne ką geriau. Reikia tiesiog tvarkingai užbaigti laikotarpį, dėl kurio yra sutarta. Tuomet galima sakyti: „gerai, viskas buvo ne taip, kaip tikėjomės, todėl ieškosime kito“. Tačiau išmesti kažką viduryje sezono – aš tam nepritariu“, - kalbėjo K. van de Grintas.  Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Oz
IP: aec1a21 | 06/15 20:44 Atsakyti
Kažkaip įtariu kad mes skirtingas lenktynes nei Keesas žiūrėjom. Nes nemaniau kad atsiras kažkas, kas sugalvotų ginti seržantą su jo pastoviais puikiais pasirodymais.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061