Kaip dirba „Mercedes“ bazė lenktynių dienomis? (4)

Kaip dirba „Mercedes“ bazė lenktynių dienomis?
logo Rugsėjo 19 d. 12:27, Mercedes

Mercedes AMG“ bazės Braklyje technikos direktorius Mike‘as Elliottas papasakojo apie tai, kaip organizuojamas darbas lenktynių savaitgalių metu.

Mike‘as Elliottas: „Suprantama, kai kuris bendradarbių skaičius dirba savo pamainose lenktynių savaitgalių metu kaip įprasta, bet yra ir žmonių, kurie padeda lenktynių brigadai trasoje.

Bazėje Braklyje yra speciali patalpa, mes ją vadiname RSR (Race Support Room - lenktynių palaikymo kambarys) ir ten dirba žmonės, kurie padeda spręsti užduotis lenktynių trasoje - tai maždaug 20 žmonių.

Kartu lenktynių brigada turi turėti galimybę veikti nepriklausomai - tuo atveju, jei atsirastų problemų su ryšiu, bet mūsų specialistai visada dalyvauja sprendžiant uždavinius, susijusius su aerodinamika, taktika, mašinos elgesiu, padangomis - žodžiu, užsiimti įvairiu analitiniu darbu.

Taip pat yra keletas žmonių, kurie esant būtinybei gali padirbėti su simuliatoriumi, tarp kurių - ir atsarginis lenktynininkas, jei iškyla kokia nors specifinė problema, reikalaujanti sprendimo. Tada mes prašome šio lenktynininko sėsti prie simuliatoriaus vairo, kad jis išbandytų kažkokias idėjas, kurios galėtų būti naudingos lenktynių brigadai.


Komentarai (4)
Hat
IP: abb90aa | 09/20 06:37 Atsakyti
Mercedes visada buvo priekyje(jei pasiziureti istorija).Labiausiai mane siemet nustebino , kai ju lenktynininkai parode DAS sistema.O kas dar bus tik Dievas ir ju specialistai zino.
Hat
IP: abb90aa | 09/20 06:34 Atsakyti
21 amzius , ko ir noret.
antiklepsius
IP: 646e787 | 09/19 15:40 Atsakyti
sausas šūdas,
JL
IP: 269f848 | 09/19 13:06 Atsakyti
Woooooooooooow
×

TOP naujienos