Kas iš sosto nuvers L. Hamiltoną?

Kas iš sosto nuvers L. Hamiltoną?
logo Kovo 24 d. 11:03, Pirelli

2013 metai – būtent tada paskutinį kartą „Formulės-1“ čempionate triumfavo ne „Mercedes“ komandos atstovas. Paskutinį kartą tai sugebėjo padaryti dabartinis „Ferrari“ atstovas Sebastianas Vettelis, tuo metu dar pilotavęs „Red Bull“ bolidą. Dar metus „Red Bull“ praleidęs vokietis vėliau persikėlė į „Ferrari“, tačiau daugiau čempionate netriumfavo, nes to tiesiog padaryti niekam nebuvo įmanoma, išskyrus „Mercedes“ atstovus.  

Kalbant dar konkrečiau, visus tuos metus dominavo Lewisas Hamiltonas, kuriam tik kartą teko pripažinti komandos draugo pranašumą. Tai įvyko 2016 metais, kuomet pirmąjį ir paskutinį savo čempiono titulą iškovojo vokietis Nico Rosbergas, kuris iškart po to sezono pasitraukė iš „Formulės-1“. 

„Ferrari“ ir „Red Bull“ niekaip nesurasdavo priešnuodžių „sidabrinėms strėlėms“, kurios dažniausiai santykius aiškindavosi tarpusavyje, o varžovams šansų atsirasdavo tik tada, kai du „Mercedes“ bolidai nepasidalindavo vieta trasoje. „Ferrari“ ekipai nepadėjo nei keturiskart pasaulio čempionas S. Vettelis, nei kalną patirties turintis Kimi Raikkonenas. „Red Bull“ lyderiu po S. Vettelio išejimo buvo Danielsi Ricciardo, tačiau ir jis neturėjo rimtesnių argumentų kovoje dėl titulo. 

Panašu, kad atėjo metas iššūkį veteranui mesti naujos kartos atstovams ir „Formulės-1“ ekspertų akys iškart krypsta į „Red Bull“ talentą Maxą Verstappeną bei „Ferrari“ viltį Charlesą Leclercą. Pirmasis F-1 bolidą pradėjo pilotuoti dar neturėdamas vairuotojo pažymėjo, o C. Leclercas praėjusiais metais nustebino visus, kai pirmajame savo sezone italų ekipoje pranoko komandos draugą S. VettelįBetclic premijos kodas jums gali padėti, jei tikite šių jaunųjų pilotų galimybėmis pasipriešinti L. Hamiltonui, tačiau tai padaryti tikrai nebus lengva. 

Tiesa, abi jaunosios „Formulės-1“ žvaigždės prieš šį sezoną nestokoja ambicijų ir ne viename interviu pabrėžė, kad jau dabar yra pasiruošę kovoti dėl čempiono titulo. Praėjęs sezonas kiek sėkmingesnis buvo M. Verstappenui, kuris bendroje įskaitoje liko trečias, už savo nugaros palikęs C. Leclercą. Tiesa, monakiečiui itin nesėkmingai susiklostė sezono pabaiga, kuri ir lėmė prarastą trečiąją vietą asmeninėje pilotų įskaitoje. 

Vis tik žiemos bandymai parodė, kad „Mercedes“ ir toliau turi, tikėtina, greičiausią bolidą, todėl šis premijos gidas bus naudingas šios komandos fanams, tikintiems dar viena „sidabrinių strėlių“ pergale. Sezono starto dar reikės šiek tiek palaukti, tačiau nelieka abejonių, kad mūsų laukia daug karštų akimirkų trasose ir bekompromisė kova, kurioje nugalėtojas bus tik vienas. 


Komentarai (0)
×

TOP naujienos