Kas pakeis L. Hamiltoną per Sakhiro GP?

Kas pakeis L. Hamiltoną per Sakhiro GP?
logo 2020 Gruodžio 01 d. 13:28, Daimler AG

„Mercedes“ kol kas nepaskelbė, kas pakeis Lewisą Hamiltoną per Sakhiro GP šÄ¯ savaitgalį, tačiau dabar yra svarstomi įvairÅ«s variantai.

Labiausias akivaizdus – Stoffelis Vandoorne‘as. Belgas šiame sezone yra atsarginis „Mercedes“ pilotas ir pasibaigus „Formulės-E“ bandymams Valensijoje žada atskristi į Bahreiną. Belgas gerai pažįsta komandą, nors realiai nėra sėdėjęs prie 2020 m. automobilio vairo, bet žino W11 ypatumus dirbdamas su simuliatoriumi.

Stofferis turi sportininko keitimo atskiruose etapuose patirties. 2016 m. tame pat Bahreine jis „McLaren“ keitė Fernando Alonso, kuris negalėjo dalyvauti po avarijos Australijoje. Tose lenktynėse Vandoorne‘as pasirodė gerai ir uždirbo 1 tašką.

Kitas atsarginis pilotas – Estebanas Gutierrezas greičiausiai negalės pakeisti Lewiso. Kai Silverstoune koronavirusu susirgusį Sergio Perezą pakeisti „Racing Point“ svarstė meksikiečio kandidatÅ«rą, tačiau jo paslaugų buvo atsisakyta, nes Estebanas neturi galiojančios superlicencijos, be kurios negalima lenktyniauti ‚Formulėje-1“.

Kur kas didesnių šansų grįžti prie vairo turi Nico Hulkenbergas. Šiais metais jis jau keitė Sergio Perezą ir Lance‘ą Strollą „Racing Point“ ir uždirbo taškų dviejuose etapuose. Vokietis kalbėjo, kad pasiekė neblogo rezultato todėl, kadangi gerai pažįsta komandą iš ankstesnių metų ir jei jam bÅ«tų pasiÅ«lę vairuoti kitos komandos bolidą, tai jis atsisakytų. Tačiau nereikia net abejoti, kad „Mercedes“ atveju, jei Toto Wolffas jam pasiÅ«lytų sudalyvauti, jis neatsisakytų.

George‘as Russellas – dar vienas realus variantas keisti Hamiltoną. „Mercedes“ rÅ«pinasi britų lenktynininko karjera, jis neblogai pažįsta komandą ir W11 automobilį. Tačiau George‘as turi kontraktą su „Williams“, todėl kiltų daug klausimų, kas galėtų lenktyniauti vietoje jo.

Kita vertus, „Williams“ tik trimis taškai nusileidžia „Haas“ kovoje dėl 9 vietos Konstruktorių įskaitoje. Trumpoje Sakhiro trasos konfigÅ«racijoje komanda turės didelius šansus uždirbti taškų, turint galvoje „Mercedes“ jėgainių pajėgumą ir kitų varžovų problemas su motoro galia, ypač naudojančius „Ferrari“ jėgos agregatus. Iš dviejų „Williams“ pilotų Russellas turi didesnius šansus finišuoti dešimtuke, todėl jei „Williams“ leis dalyvauti George‘ui „Mercedes“ sudėtyje, tai komanda neteks šansų pakovoti dėl gero rezultato.

Iš kitos pusės, pakvietusi Russellą, „Mercedes“ galės sulyginti jo gebėjimus lyginant su Valtteri Botto pajėgumu. Tai bÅ«tų geras bÅ«das įvertinti jaunąjį britų pilotą.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472