Kas vyksta su L. Hamiltono kontraktu? (57)

Kas vyksta su L. Hamiltono kontraktu?
logo Sausio 22 d. 09:52, Daimler AG

Lewisas Hamiltonas, sprendžiant iš to, ką jis publikuoja socialiniuose tinkluose, aktyviai treniruojasi ir rengiasi eiliniam „Formulės-1“ pasaulio čempionatui, bet yra vienas esminis momentas, kuo šie metai skiriasi nuo ankstesniųjų: Lewiso kontraktas su „Mercedes“ iki šiol nepasirašytas.

Gana informuoti žurnalistai, dirbantys oficialiame F-1 pasaulio čempionato tinklalapyje, neabejoja, kad septyniskart pasaulio čempionas šiemet rimtai žada pakovoti dėl aštuntojo titulo. Tai kodėl delsiama su juo pasirašyti sutartį?

Tikslaus atsakymo į šÄ¯ klausimą nėra. Abi pusės ne kartą tvirtino, kad žada pratęsti bendradarbiavimą, tačiau problema tame, kad niekaip nebuvo randama laiko detaliam kontrakto apsvarstymui.

Žinoma, yra ir kitų versijų: vieni mano, kad sutartis yra seniai yra pasirašyta, bet ji rinkodaros sumetimais iki šiol neskelbiama. Kiti galvoja, kad derybose iškilo kai kurių sunkumų, kuriuos dar teks išsiaiškinti. Bet aišku, kad pandemija vienaip ar kitaip įtakojo situaciją ir sukėlė papildomų sunkumų, dėl kurių, pavyzdžiui, Hamiltonas ir Toto Wolffas, kaip ankstesniais metais, susėstų „Mercedes“ komandos vadovo virtuvėje ir viską sutartų.

Be to, sezono pabaigoje Lewisui buvo nustatytas koronavirusas, todėl jis praleido Sakhiro GP ir sugrįžo prie vairo Abu Dabyje, kur finišavo trečias – tai galima laikyti gana solidžiu rezultatu, nes jis tuo momentu tikrai nebuvo 100 proc. atsistatęs po ligos. Bet tai tapo dar vienu faktoriumi, dėl kurio derybos dėl sutarties vėl buvo atidėtos.

Taigi, dabar tęsiasi treniruočių periodas, bet greitai jis užsibaigs, reikės pradėti rimtai ruošis lenktynėms, bendradarbiauti su komanda dar iki žemos bandymų Bahreine, kurie suplanuoti kovo 12-14 dienomis, atlikti pirminį naujojo bolido testavimą. Greičiausiai, kad Hamiltonas ir Wolffas galutinai susitars bÅ«tent tuo metu.

Kai dėl priežasčių, kurios sunkina derybų procesą, tai jos gali bÅ«ti susijusios dėl abiejų pusių požiÅ«rio į kai kurias detales. Pavyzdžiui, kalba gali eiti apie kontrakto trukmę, apie kokias nors premijas ir bonusus, apie papildomas lenktynininko pareigas dirbant su spauda bei rėmėjais – niuansų gali bÅ«ti labai daug.

Taip pat, turint galvoje plačią „užklasinę“ Hamiltono veiklą, jis nori į sutartį įtraukti ir punktą, kuris suteiktų jam sezono metu gana laisvai užsiiminėti savo projektais.

Todėl belieka tik laukti, kada Lewisas ir komanda apsispręs, jog atėjo tinkamas momentas finaliniam derybų raundui – ir tada viskas įvyks labai greitai.


Komentarai (57)
Nu i
IP: f72686c | 01/23 19:28 Atsakyti
Nebūtų visaip stumiamo į priekį ruberoido, tai ir tas botas kitaip važiuotų ir rezai kiti būtų
pergalingas
IP: 95a7c2f | 01/23 14:42 Atsakyti
ruselas yra labai greitas jaunas pilotas. visi matem jo rezultatus prie williams bolido vairo ta pati jis irode su mercedes bolidu. tik nepamirskime vieno. Mercedes brendas yra didziule jega, ir aiski kryptis - titulai. visu kortu statyti ant jauno nepatyrusio bet labai greito piloto butu kiek rizikinga. nebent turetum viena toki kaip rusejas kita stabilesni patyrusi. bottu pasikliauti nlb galima kaip jau mateme jis net ir su maxu nesusidoroja. jei ne buliu gedimai tai botas sedetu 3vietoj ir megautusi pavesiu ... dar vienas niuansas ... ruselas prie mersedes vairo rode super rezultata, bet visiskai ne super trasoje, kurioje vos 3 posukiai, jei aplamai juos galima vadinsi pasukiais. trasa paprasta vaikiska, elementari, nereikalaujanti jokiu dideliu bolido valdymo ipatumu. tokioje trasoje daguma su mercedes vaziuotu priekyje ... aisku botas klydo jaudinosi, ir nevaziavo taip gerai ... bet kaip ir sakiau botas yra slidus pilotas ... ant jo deti kortos negalima ... paziurekim i praeiti ... 2007metais hamiltonas debiutuoja ir tik del patirties stokos neiskovojo titulo ... 2008 taip pat per prauka laimi ... jis debiutavo budamas labai greitas superinis jaunuolis ... bet kiek lemia patirtis ... prieiname isvada ... hamiltonas pasirasys sutarti o gal jau net ir yra pasirasyta arba liko tik uzdeti parasus .. suzinosime labai greitai ... taciau hamiltonas nera toks kvailas kad nesuprastu reikalo rimtumo. i jo kede kesinasi jaunuoliai su dideliu potencialu ... todel jis ziemos pertraukos metu ides daug pastangu kad taptu dar stipresnis ir laimetu 8 titula ... gali buti jog treniruotese bus galimybe palyginti tiek rusela tie hamiltona prie to pacio bolido vairo toje pacioje trasoje ... kas ten zino ... liko laukti ne tiek ir daug ... kantrybes ...
Hat
IP: 4eba5b3 | 01/23 13:43 Atsakyti
Negi vakaru mentalitetas atsispirs sutaupyti pinigo.Kaip Dakatre galetu vaziuoti zymiai geresni lenktyninikai, jeigu butu normaliai isspresta pinigu( baksu, zaliu, euru ir tt ) problema.Matet ka isdarinejo Dz. Rasselas.( bet , matai jis dar nesubrendo itr tt. ir tt. ).Tai koks cia sporto devizas , kad laimi stipriausias?
Hat
IP: 4eba5b3 | 01/23 13:37 Atsakyti
Varyciau ta ne baltaodi .Uz...mucino su savo klupoimais.Yra tokia salis Liberija- pasidomekit.Ten yra pilnas anonsas apie ne baltaodzius. Su pagarba , praleidziu visus pries mane sukancius i kaire....
kart
IP: e4fdc99 | 01/22 19:15 Atsakyti
Nenusišnekėk
01/22 17:53

Jei nežinai, pasakoji kaip faktą nors fantazuoji, Mersai nepasakė MS ne, pats RB sakė, kad MS buvo jų prioritetas ir tik atsisakius MS jie perėjo prie LH. Briedas kaip visi likę tavo komentarai.

Atsilikęs su naujienom broluži. O dabar išsivalyk trydą, kurią čia per kelis komentarus pavarei ir eik ieškoti iš naujo, kur kas ką pasakė.
kart
IP: e4fdc99 | 01/22 19:15 Atsakyti
Nenusišnekėk
01/22 17:53

Jei nežinai, pasakoji kaip faktą nors fantazuoji, Mersai nepasakė MS ne, pats RB sakė, kad MS buvo jų prioritetas ir tik atsisakius MS jie perėjo prie LH. Briedas kaip visi likę tavo komentarai.

Atsilikęs su naujienom broluži. O dabar išsivalyk trydą, kurią čia per kelis komentarus pavarei ir eik ieškoti iš naujo, kur kas ką pasakė.
Skirmantas_M
IP: 641983b | 01/22 18:24 Atsakyti
Jonaitis
01/22 18:21

Nesupratai mano ironijos, #soriux

Sorry, čia daug nedyvauju ir nesupratau kas ką šneka. Sutinku su mąstymo spraga.
Jonaitis
IP: ec13005 | 01/22 18:21 Atsakyti
Skirmantas_M
01/22 13:51

O čia toks maladec yra tvarkydamas Botą su visa galva geresniu bolidu nei kitų? Duok prastesnį bolidą, stipresnį komandos draugą ir žiūrėk nebebus toks maladec? Russel, naujai atsisėdęs į bolidą visai neblogai parodė, kad tvarkyti Bottą su Mercedes anaip tol nėra stebuklas. Iš to, kaip pasirodė Russel, drįsčiau statyti, kad jei ne pirmais metais, tai antrais, važiuotų už HAM ne ką blogiau.

Dėl FA ir HAM pats kažką susivėlei. FA fanus vadini avigalviais, kad tiki, o HAM matai jau jo amžiuje bus top. Atsivelk biškutį.

Nesupratai mano ironijos, #soriux
Jonaitis
IP: ec13005 | 01/22 18:18 Atsakyti
Pats tu Liusė esi
01/22 17:57

Never forget - tas pats fruktas vienas IP, galite po to patys daryti kas per žmogus rašo komentarus:
IP: 1233286:
Klepsidra
Darykit
kazka
Jonaitis_
Profondo Marrone Turrini
twitter
Pasitikrinti galite čia:
https://www.f-1.lt/austrijoje-vykusioje-kvalifikacijoje-pole-iskovojo-l-hamiltonas-n42469/komentarai

Tai cia Klepsidra buvo sugalvojes pasposint ir uz tai buvo gaves bana, pusgalvi tu. Skiri Jonaitis nuo Jonaitis_ ar nelabai ?
Pats tu Liusė esi
IP: a37ae0a | 01/22 17:57 Atsakyti
Jonaitis
01/22 13:37

Nu kazkaip keista... kodel gi Mersams bijot Liuses amziaus jeigu jis toks maladiec ? Jam dabar 36m, tai po 3 metu turi but toks pat maladiec. Va vienas toks young driveris 40 metu gryzta i sporta tvatint viso jaunimelio, kad net alpsta puse sio saito avigalviu. Tai kodel gi Liuse neturetu buti top gun'as po 3 metu..

Never forget - tas pats fruktas vienas IP, galite po to patys daryti kas per žmogus rašo komentarus:
IP: 1233286:
Klepsidra
Darykit
kazka
Jonaitis_
Profondo Marrone Turrini
twitter
Pasitikrinti galite čia:
https://www.f-1.lt/austrijoje-vykusioje-kvalifikacijoje-pole-iskovojo-l-hamiltonas-n42469/komentarai
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas