Ketinama apsvarstyti planus vėl surengti F-1 lenktynes Indianapolyje

Ketinama apsvarstyti planus vėl surengti F-1 lenktynes Indianapolyje
logo 2019 Lapkričio 05 d. 21:40, IndyCar

Pasikeitus savininkams, ketinama apsvarstyti planus ateityje vėl surengti F-1 lenktynes garsiojoje Indianapolio trasoje, JAV.

Šią savaitę oficialiai buvo paskelbta apie tai, kad „Penske Corporation“ įsigijo „Hulman and Company“, kuriai priklauso 110 metų senumo „Indianapolis Motor Speedway“ (IMS) trasa bei „IndyCar“ čempionatas.

Minėtoje Indianapolio trasoje, tik ne ovalo konfigūracijoje, praeityje buvo rengiamos F-1 lenktynės. „Penske Corporation“ savininkas Rogeris Penske užsiminė apie tai, kad ateityje apsvarstys galimybę vėl surengti F-1 lenktynes Indianapolyje.

„Prieš kelis metus, besiruošiant jubiliejinėms „Indianapolis 500“ lenktynėms, buvo investuota 100 milijonų JAV dolerių. Pokyčiai didžiuliai. Atsiradus daugiau sirgaliams skirtų zonų, kaip mes visa tai galėtume išnaudoti? Galbūt galėtume surengti 24 val. trukmės lenktynes? O gal vėl galėtume surengti F-1 varžybas? Ką galėtume dar padaryti? Tai puiki trasa“, - spaudos konferencijos metu sakė R. Penske.

„Yra begalės renginių, kuriuos galėtume suorganizuoti. Su šiuo verslu viskas yra gerai. Tai puikus verslas. Iki šiol čia dirbusi komanda puikiai atliko savo darbą. Mes norime būti įrankių, kuris padėtų tą darbą atlikti dar geriau.“

F-1 lenktynės Indianapolio trasoje buvo rengiamos nuo 2000 m. iki 2007 m. Didžiausias fiasko - 2005 m. JAV GP lenktynės, kuomet startavo vos šeši pilotai.

Nors jau kurį laiką F-1 lenktynės JAV yra rengiamos Ostino trasoje, sporto vadovai ne kartą yra išreiškę norą Amerikoje surengti kelias lenktynes per metus.

Komentarai (0)


×