Keturiems sportininkams skirta po 1 baudos tašką (3)

Keturiems sportininkams skirta po 1 baudos tašką
logo Rugsėjo 12 d. 19:19, Sauber

Už incidentus trasoje, keturiems sportininkams buvo skirta po vieną baudos tašką. Įdomu tai, jog visi incidentai įvyko „Variante della Roggia“ posūkyje.

Pirmasis teisėjų nemalonės sulaukė „Alfa Romeo“ pilotas Antonio Giovinazzi, kuris lenktynių pradžioje nesaugiai grįžo į trasą ir neišvengė kontakto su „Ferrari“ atstovu Carlosu Sainzu.

Be baudos taško neliko ir „Alpine“ lenktynininkas Estebanas Oconas, kuris anot teisėjų, kovodamas dėl pozicijos, nepaliko pakankamai laisvos vietos „Aston Martin“ pilotui Sebastianui Vetteliui.

Teisėjų dėmesio vėl sulaukė „Haas“ atstovas Nikita Mazepinas. Teisėjai, išanalizavę visą gautą medžiagą nusprendė, jog būtent rusas buvo kaltas dėl incidento, kuriame sudalyvavo ir jo komandos draugas Mickas Schumacheris.

Baudos taškas buvo skirtas ir Sergio Perezui. Meksikietis buvo nubaustas už tai, jog lenktynių metu, išvažiavęs už trasos ribų, aplenkė varžovą - Charlesą Leclercą.

E. Oconui kol kas tai tik pirmasis baudos taškas per pastaruosius 12 mėnesių. Tuo tarpu A. Giovinazzi jau yra surinkęs 3 baudos taškus, N. Mazepinas šešis, o S. Perezas septynis.


Komentarai (3)
kart
IP: ff4c1cb | 09/13 01:26 Atsakyti
maxpower
09/12 23:17

Man įdomu ko tikėjosi RBR kad iš karto neliepė grąžinti vietos Leclerui? Lygioje vietoje podiumą pra*iso

Tai, kad nelabai tas podiumas kitu atveju būtų švietęs. Ten iš karto Bottas ant Leclerco šiknos prisikabino, tai saugaus grąžinimo, be pozicijos praradimo Bottui, turbūt nelabai būtų išėję padaryti. Tad galbūt nusprendė rizikuoti ir laukti kažkokių netikėtumų.

Realiai, tai manau nieko neprarado dėl negrąžinimo. Galbūt vieną vietą Leclercui.
maxpower
IP: b20466b | 09/12 23:17 Atsakyti
Man įdomu ko tikėjosi RBR kad iš karto neliepė grąžinti vietos Leclerui? Lygioje vietoje podiumą pra*iso
Yuzefas
IP: af1347c | 09/12 19:31 Atsakyti
patiko rusu vedeju kalbos apie Mazepina inciento metu. na tipo ga cia nieko tokio
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas