Kinijos GP organizatorius: lenktynės greičiausiai bus atidėtos (2)

Kinijos GP organizatorius: lenktynės greičiausiai bus atidėtos
logo Sausio 09 d. 20:23, Renault Sport

Kinijos GP lenktynės greičiausiai bus atidėtos, o varžybų organizatorius jau derasi su F-1 atstovais dėl naujos datos.

Pernai Kinijos GP lenktynės buvo pirmos, kurios buvo atšauktos dėl pasaulyje prasidėjusios pandemijos. Vėliau buvo atidėta arba atšaukta dar daugiau lenktynių.

F-1 praėjusių metų lapkritį paskelbė 2021 m. tvarkaraštį, kurį sudaro 23 etapai. Bet dėl besitęsiančios pandemijos ir sugriežtintų sąlygų jau dabar abejojama, kad sezonas prasidės Australijoje. Panašu, kad teks atidėti ir Kinijos GP. Lenktynių organizatorius neslepia, jog vyksta diskusijos dėl naujos varžybų datos.

„Su F-1 atstovais kalbamės kiekvieną savaitę. Nors tvarkaraštis jau yra paskelbtas, labai abejoju, kad lenktynės įvyks kaip suplanuota, balandžio mėnesį“, - sakė Kinijos GP lenktynes organizuojančios „Juss Event“ vadovas Yibinas Yangas.

„Kalbamės dėl galimybės lenktynes perkelti į antrąją metų pusę. Mes pateikėme prašymą, tad tikimės, kad varžybas pavyks surengti antroje metų pusėje.“

Derybos dėl naujos varžybų datos nebus lengvos, nes antroje metų pusėje planuojama surengti ne tik Kinijos GP, bet ir Australijos. Neabejojama, kad tvarkaraštis bus koreguojamas, nes kol kas, atsižvelgus į paskelbtą tvarkaraštį, antroje metų pusėje yra laisvi tik keturi savaitgaliai.

Manoma, kad atlaisvinus kelias datas pirmoje metų pusėje, lenktynės gali būti surengtos Imoloje ir Algarvėje.

Y. Yangas neslepia, kad surengti Kinijos GP varžybas antroje metų pusėje nebus lengva, nes Kinijoje planuojama po vasaros surengti daugiau sporto renginių, kurie buvo atidėti.

„Ar pavyks lenktynes perkelti į antrą metų pusę taip pat priklausys ir nuo miesto valdžios. Jei bus perkelti visi tarptautiniai sporto renginiai, bus viršytos miesto galimybės. Norint sėkmingai surengti didelį sporto renginį, reikia daug viešųjų resursų. Jei bandysime surengti visus sporto renginius antroje metų pusėje, mums pritrūks tų resursų bei kils konfliktų su kitais organizatoriais marketingo srityje.“

Kinijoje galioja griežtos taisyklės į šalį atvykstantiems. Žmonės, atvykę į Kiniją iš kitų šalių, privalo izoliuotis 14 dienų.


Komentarai (2)
bmw v8
IP: 59a066c | 01/10 21:47 Atsakyti
Nesuprantu ką Kinam keičia etapo perkėlimas?
ddt
IP: 21ec4ad | 01/09 21:49 Atsakyti
Covid-16 kodeksas kasdien darosi vis labiau bejėgis.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas