Kinijos GP: šeštadienio treniruotės

Kinijos GP: šeštadienio treniruotės
logo 2013 Balandžio 13 d. 07:09, Ferrari
Paskutinėse treniruotėse prieš Kinijos GP kvalifikaciją geriausią rato įveikimo laiką didele persvara prieš varžovus pasiekė „Ferrari“ pilotas Fernando Alonso.
Ispanas ratą įveikė per 1 min. 35,391 sek., 0,622 sek. pranokdamas komandos draugą Felipe Massą. Lewisas Hamiltonas iš „Mercedes“ atsiliko dar puse dešimtosios sekundės dalies.
Britas ir jo komandos draugas Nico Rosbergas buvo greičiausi pirmąjį sesijos pusvalandį, kai buvo važiuojama kietesnėmis padangomis. L. Hamiltonas pirmavo ir vėliau, o vokietis minkštesnėmis rato įveikimo laiko neužfiksavo, važiavimo metu pasiskundęs žemę liečiančiu bolidu ir sugrįžęs į boksus bei nebepasirodęs trasoje.
F. Alonso ir F. Massa į priekį išsiveržė paskutinėmis treniruočių minutėmis. Įdomu tai, kad ispanui kiek pritrūko – kelių šimtųjų sekundės dalių – pagerinti vakar treniruotėse pasiektą komandos draugo rezultatą.
Komandos ir lenktynininkai pastebimai taupė minkštąsias padangas kitiems savaitgalio važiavimams. Buvo įveikta palyginti mažai ratų, išsaugant ratus šiandien 9.00 val. Lietuvos laiku prasidedančiai kvalifikacijai.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos