Kinijos GP: šeštadienio treniruotės (4)

Kinijos GP: šeštadienio treniruotės
logo 2016 Balandžio 16 d. 08:09, Ferrari
Kinijos GP šeštadienio treniruotėse ratą greičiausiai įveikė „Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis. Vokiečio šlapioje trasoje užfiksuotas laikas yra 1:57.351 sek.
Treniruotė prasidėjo lyjant lietui, todėl pilotai neskubėjo išvažiuoti į trasą. Po 20 min. sąlygoms pagerėjus, pirmieji trasoje pasirodė „Williams“ lenktynininkai, o vėliau prisijungė ir kiti.
Vis dėlto, daugelis pilotų nuvažiavo tik po keletą ratų, o „Mercedes“, „Red Bull“ ir „McLaren“ lenktynininkai neįveikė nė vieno greito rato.
[gallery id=1184 rand=rand]
Šiandien „Renault“ komandai ir vėl teko žiūrėti kaip jų pilotas Jolyonas Palmeris grįžta į techninio aptarnavimo juostą su nuleista galine padanga. Tik šį kartą tikėtina, kad padanga buvo pradurta, skirtingai nuo Kevino Magnusseno vakarykščių problemų su bolido pakaba.
Treniruotės metu S Vettelis skundėsi greičių dėžės veikimu, o Marcusas Ericssonas dėl problemų su bolidu trasoje pasirodė likus tik kelioms minutėms.
[rezultatai id=3 dalis=fp3]

Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Rimvydas Rozenas
| 04/16 08:39 Atsakyti
nemanau kad spes pradziut iki kvalos,dregna kvala gali inest idomumo ,ce sport boltic:http://www.pr2pr.lt/ziureti/viasat-sport-baltic/25/ tik reik stream plejeri atsisiust
Aleksas Momgaudis
| 04/16 08:33 Atsakyti
Gero oro! Sėkmės kvalifikacijoje.
Jekesas
| 04/16 08:24 Atsakyti
Nieks nelakstė, bijojo prieš kvalifikaciją bolidus apgadint, o tokiom sąlygom greit čia galima.
Williams fanas
| 04/16 08:15 Atsakyti
PO FP3 aišku kad niekas neaišku.. :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas