Kitų metų tvarkaraštis prognozuojamas iš 22 lenktynių (5)

Kitų metų tvarkaraštis prognozuojamas iš 22 lenktynių
logo Rugpjūčio 11 d. 09:12, Pirelli

Šiais metais turėjo įvykti net 22 lenktynės ir tai būtų buvęs pats ilgiausias „Formulės-1“ pasaulio čempionatas istorijoje, bet koronaviruso pandemija sujaukė visus planus. Tačiau jau šiuo metu čempionato organizatoriai aktyviai svarsto kitų metų tvarkaraštį ir „LIberty Media“ tikisi 2021 metais surengti 22 etapus.

„Mes tikimės, kad 2021 metų tvarkaraštis bus lygiai toks pats, kaip atrodė šių metų kalendorius metų pradžioje prieš pandemiją, - pasakojo „Formulės-1“ vykdomasis direktorius Chase‘as  Carey. -  Žinoma, mes negalvojame, kad geriau už medikus žinome, kaip vystysis situacija su virusu. Pažiūrėsime, kas bus po penkių mėnesių, bet mes šiuo metu turime 7 mėnesių atsargą iki naujojo sezono pradžios.

Tikimės, kad tvarkaraštis bus sudarytas iš 22 etapų, o sezonas prasidės ir pasibaigs maždaug tokiomis pačiomis datomis kaip ir ankstesniais metais. Negalime atmesti, jog sezono pradžioje varžybų bus mažiau, o antroji sezono dalis bus labiau turininga. Tai suteiktų mums lankstumo tuo atveju, jei vėl reikėtų iš esmės peržiūrėti ir keisti tvarkaraštį - tai leistų greičiau įvesti korektyvas.

Mes kol kas negalvojame apie oficialų 2021 metų tvarkaraščio skelbimą, nes dar iki galo nepatvirtinome visų šių metų lenktynių. Bet mes jau arti galutinio kitų metų lenktynių sąrašo, tačiau dar reikia pasirašyti keletą sutarčių. Akivaizdu, kad laikui bėgant, mes žinosime daugiau ir galėsime tikslinti varžybų datas“.

Kiek anksčiau buvo manoma, kad pirmos lenktynės su žiūrovais šiais metais įvyks Sočyje, tačiau C. Carey teigimu, tai tikriausiai įvyks Mugello trasoje: „Greičiausiai, kad pirmas etapas su nedideliu skaičiumi žiūrovų įvyks Mugello, o sezonui artėjant į pabaigą, sirgalių skaičius vis didės. Kai kurios valstybės nori palaukti su masinių renginių organizavimu ir nori daugiau laiko situacijai įvertinti, todėl ir mūsų planai kol kas nėra galutiniai“.


Komentarai (5)
Fonsvinkunas
IP: 8ddcc20 | 08/13 11:18 Atsakyti
Galėtų kitais metais atsisakyt Abu Dabio ir Sočio, o palinkt Imolą ir Nurburgringą. Šitų metų sezonas gali parodyti, kokių gerų alternatyvų yra Tilkedromam.
ddt
IP: 21ec4ad | 08/11 21:41 Atsakyti
Norge logo rėmėjas
08/11 20:46

taigi kitu metu sezono pradziai jau visi suvakcinuoti busim kaip visciukai :)

O "kart" dar sakė, kad kada, berods dar balandžio pradžioj ta tema turėjo būti išnykusi iš antraščių. Taigi. Vakcina "kitų metų sezono pradžiai"? Apsibrėžkim, čia maždaug kovo mėnuo? Hold my beer
Norge logo rėmėjas
IP: 7a97a3e | 08/11 20:46 Atsakyti
taigi kitu metu sezono pradziai jau visi suvakcinuoti busim kaip visciukai :)
Carey irgi žlobas
IP: ae918c1 | 08/11 15:26 Atsakyti
Nes bijo pažvelgti realybei į akis ir pripažinti. kad sekantys metai niekuo nesiskirs nuo šių. Tai geriausiu atveju sezoną gali planuoti panašų į šių metų.
RSFerrari
IP: 8b9b07b | 08/11 10:22 Atsakyti
Prognozuot kas bus kitais metais, kai šie tokie chaotiški ir dar tik perkopė į antrą pusę, tai kaip ir pranašauti kitų metų Silverstouno GP orus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas