Kokius variklius naudos „Williams“? (54)

Kokius variklius naudos „Williams“?
logo 2005 Birželio 15 d. 21:07, www.motorsportpressebild.com
Jei BMW kompanija nuspręs įsigyti „Sauber“ ekipą, jos variklius dabar naudojančiai „Williams“ komandai gali tekti ieškoti kito agregatų gamintojo. Tarp galimų kandidatų minimi „Honda“, „Toyota“ ir „Cosworth“ vardai.
Gauti „Honda“ – jau per vėlu
Faktą, kad „Williams“ komanda nedrąsiai žvalgosi naujo variklių tiekėjo, patvirtino ir „Honda“ viceprezidentas Otmaras Szafnaueris.
„Mūsų užklausė: „Jei mums reikėtų variklio, ar kalbėtumėtės su mumis apie tai?“. Mes atsakėme „taip“. Tačiau šį klausimą uždavė ne tik „Williams“, bet ir kitos komandos“, – pripažino jis.
O.Szafnaueris pridūrė, kad jau per vėlu, kad kitais metais „Williams“ komanda gautų „Honda“ agregatus.
„Williams-Lexus“?
Sklando kalbos, kad „Williams“ komanda 2006 metais gali naudoti „Toyota“ variklius. Tokiu atveju jai dėl šių agregatų tektų pakovoti su „Jordan“, pasak kai kurių šaltinių, jau baigusią derybas dėl variklių tiekimo sutarties pratęsimo dar vienam sezonui.
Teigiama, kad „Toyota“ varikliai, jei jie būtų tiekiami „Williams“ ekipai, gautų „Lexus“ pavadinimą. Neatmetama ir galimybė, kad šiuos agregatus vienu metu naudotų iškart trys komandos: „Toyota“, „Williams“ ir „Jordan“. Tokio sprendimo motyvas galėtų būti galimos didesnės agregato tobulinimo galimybės.
O gal „Cosworth“?
„Williams“ gali nelikti nieko kito, kaip kreiptis į „Cosworth“, kurią iš esmės išdavė šiemetinė klientė, „Red Bull“ ekipa, 2006 metų sezonui pasirinkusi „Ferrari“ agregatus.
„Cosworth“ atstovai teigia, kad gamykloje jau išbandė kitam sezonui skirtą 8 cilindrų variklį ir aktyviai ieško galimų partnerių bei nesiruošia pasitenkinti vien partneryste su „Minardi“, kuriai greičiausiai užteks ir metais senesnių 10 cilindrų agregatų.
BMW apsispręs jau greitai
BMW apie savo tolesnio darbo „Formulėje-1“ perspektyvas turėtų paskelbti šį mėnesį. Kuo toliau, tuo mažiau abejojama tuo, kad bavarai nuspręs „Sauber“ komandai ne tik tiekti variklius, bet ir ją įsigyti. Negana to, praėjusį savaitgalį kai kurie šaltiniai pranešė, kad sandėris jau įvyko, o jo vertė – 220 mln. eurų (apie 760 mln. litų).

Populiariausi komentarai (54)
MC_Adrius
| 06/15 21:57 Atsakyti
Gaila tokios komandos.bmw turetu tiekti toliau variklius williams
vagis
| 06/15 21:10 Atsakyti
na stai ir prisizodziavo Frenko aplinka, beje Kryziuociai, seniai norejo savo ekipa turet!!!! gaila tik kad tokia senu tradiciju komanda neteks stipraus tiekejo!
gedz
| 06/15 21:11 Atsakyti
gera nuotrauka kalbant apie tai, kokį variklį reikia pasirinkti
matotaupa
| 06/15 21:14 Atsakyti
Kazka gaus-viskas priklauso nuo kainos.
carnifex
| 06/15 21:16 Atsakyti
1998 su kažkokiom griuvenom važinėjo, dabar vėl :/ Kažkas netvarkoj su Frenkio politika verslo partnerių atžvilgiu, man atrodo.
Willy
| 06/15 21:17 Atsakyti
tos kalbos nebuvo be pagrindo. nors daug kas sake, kad nesamone. Samone, o kuo didesne kaita, tuo didesne ivairoves, o reiskia ir idomumo galimybe
sambobmhs
| 06/15 21:17 Atsakyti
arba Tojota arba Cosworth.
oli223
| 06/15 21:27 Atsakyti
Svarbiausiai kad tik gautu patikimus variklius, nes butu gaila, jei si komanda visai nusivaziuotu.
siloras
| 06/15 21:34 Atsakyti
koks skirtumas svarbu, kad gerai trauktu.
M2A2
| 06/15 21:36 Atsakyti
Matyt nusimato greitas Williamso smukimas
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas