Komanda “Panthera” neatsisako planų „Formulėje-1“ (1)

Komanda “Panthera” neatsisako planų „Formulėje-1“
logo Rugsėjo 18 d. 11:17, Pirelli

Jau rašėme, kad bet kuri nauja komanda, kuri sumanys ateiti į „Formulę-1“, turės sumokėti 200 mln. JAV dolerių stojamąjį mokestį, kuris vėliau bus padalintas tarp dešimties dabartinių komandų - tokios nuostatos yra numatytos naujojoje Konkordo sutartyje.

Šios taisyklės įvedimas gerokai apsunkino komandos „Panthera“ šansus, kuri praėjusiais metais pareiškė norinti ateiti į „Formulę-1“ jau 2021 metais. Tačiau vienas iš „Panthera“ steigėjų Benjaminas Durendas sako, kad jie savo projekto ateiti į F-1 neatsisako, nors ir perkėlė numatomą debiutą į 2022 metus.

„Mes kažko panašaus laukėme, - pasakojo B. Durandas. - Šis klausimas buvo svarstomas gana ilgą laiką. Žinoma, kad tokio didelio stojamojo mokesčio įvedimas - ne pati džiugiausia naujiena mums, bet ji netapo dideliu netikėtumu. Žinoma, jog dabar užduotis pasunkėjo, kadangi surasti „Formulei-1“ 100 mln. dolerių yra paprasčiau nei 300 milijonų.

Naujoji taisyklė skatins pirkti dabar egzistuojančias komandas nei kurti visai naujas. Kiek aš girdėjau, „Williams“ buvo nupirkta pigiau nei už 200 mln., nors tai - pilnavertė komanda su savo baze ir visais būtinais dalykais.

Nežinau, ar bus parduodamos dar kokios nors komandos, bet kelia susirūpinimą tai, kad dabartiniai ekipų savininkai gali dirbtinai kelti kainas, neturėdami tam realaus pagrindo“.


Komentarai (1)
db
IP: d8bc367 | 09/18 23:06 Atsakyti
Nu vat, norint išlaikyti prestižą, negalima mastercard lolų ir Andrea modų prisileist
×

TOP naujienos