Komandos aptars sprinto lenktynių klausimą (3)

Komandos aptars sprinto lenktynių klausimą
logo Vasario 09 d. 14:02, Pirelli

Kaip praneša „Racefans“, ketvirtadienį „Formulės-1“ Komisija vėl aptars pasaulio čempionato savininkų siūlymą kaip eksperimentą surengti šeštadienio sprinto lenktynes trijuose etapuose šiais metais.

Bus siūloma kvalifikaciją perkelti į penktadienį, o šeštadienį pagal jos rezultatus surengti trumpas vienos valandos trukmės sprinto lenktynes, kad būtų sutilpta į tradicinį TV transliacijos grafiką. Sekmadienio lenktynėse sportininkai startuotų pagal finišo vietą sprinto varžybose.

Yra numatoma, kad tokios sprinto lenktynėse galėtų šiemet įvykti Monrealyje, Monzoje ir Interlagose.

Smulkesnės detalės – ar už sprinto lenktynes bus skaičiuojami taškai, kaip bus parenkami padangų komplektai tokioms varžyboms, kol kas nepranešama.


Komentarai (3)
TomTom
IP: d1cf999 | 02/10 22:24 Atsakyti
ddt
02/10 16:50

Ko čia kuklintis? Galima padaryti bent 4 sprinto lenktynes vietoje FP1, FP2, FP3 ir Q. Ir 4 kartus padidinti bilietų/transliacijos kainas.

Nu va cia jau panasiau i normalia ideja. Tada ilgesniame laiko tarpe atsisijotu kas kur turi startuot.
O jie su savo vienom varzybom tai nezinau..Tegul dar is kepures pavardem traukia ir bus visai netiketa starto eiga. Issigalvojimai kazkoki. Tuo labiau prideda ribojimu (varikliai, dezes ir t.t.) ir tikisi kad visi lenktyniaus po 3 kartus per savaitgali. Atrodo protingi dedes sedi nes vadovauja tokiam lygy, bet kai paziurai kartais tai...
ddt
IP: 21ec4ad | 02/10 16:50 Atsakyti
Ko čia kuklintis? Galima padaryti bent 4 sprinto lenktynes vietoje FP1, FP2, FP3 ir Q. Ir 4 kartus padidinti bilietų/transliacijos kainas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas