Komandos bandys susitarti dėl draudimo atšaukimo (30)

Komandos bandys susitarti dėl draudimo atšaukimo
logo 2011 Liepos 10 d. 08:46, Red Bull/Getty Images
Sekmadienio rytą posėdžiausiantys „Formulės-1“ komandų vadovai bandys susitarti dėl aktyvaus bolidų difuzorių apipūtimo draudimo atšaukimo.
Ekipos taip reaguoja į Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) pasiūlymą panaikinti draudimą, jei tam pritars visos čempionato dalyvės ir pasirašys bendrą laišką, kuriuo įsipareigos neprotestuoti tokios praktikos naudojimo iki sezono pabaigos.
Kol kas dar neaišku, ar komandoms pavyks susitarti tarpusavyje. Teigiama, kad draudimo panaikinimui pritaria bent stipriausios rikiuotės ekipos „Red Bull“, „McLaren“, „Ferrari“ ir „Mercedes“, tačiau yra ir tokio žingsnio priešininkų. Manoma, kad žingsniui nepritaria dvi ekipos, tačiau viliamasi, kad jos nusileis bendrai pozicijai.
Aršiausiais draudimo šalininkais laikoma „Williams“ komanda, „Autosport“ teigimu, inicijavusi dabar įsigaliojusius taisyklių pakeitimus. Ekipa, tiesa, neatmeta galimybės persigalvoti, tačiau prieš tai sakosi pasitarsianti su savo variklių tiekėja „Cosworth“. Draudimo atšaukimo priešininkų stovyklai priskiriama ir „Sauber“.
Specialistai po Didžiosios Britanijos GP kvalifikacijos didžiausiomis taisyklių keitimo sezono viduryje aukomis įvardino „McLaren“ ir „Renault“ komandas. Nors buvo tikėtasi, kad tai smogs ir „Red Bull“, čempionato lyderiai liko priekyje, nors jų persvara, panašu, kiek sumažėjo.
Komandoms sutarus tarpusavyje dėl draudimo atšaukimo, nuo kito čempionato etapo Vokietijoje bus grįžta prie padėties, buvusios iki šio savaitgalio.
Jei ekipoms nepavyks pasiekti vieningos pozicijos, manoma, kad FIA paliks draudimą galioti, prieš kitas lenktynes tik suteikdama papildomas išimtis „Renault“ variklių naudotojams.

Komentarai (30)
deivec
| 07/10 09:06 Atsakyti
sunku ka ir bekalbeti...nesusitars..tai bus ishlygos renault...tai kitos komandos gaunasi iskart santazuojamos...ar taip ar anaip kai kurios vis tiek liks su apipuciamu difuzoriu :D:D:D:D:D:D

tai cia tik formalumas
Gin-tas
| 07/10 09:10 Atsakyti
tai cia Williams ir Sauber komandos vandenis drumscia, itariu kad jos lengvai nepasiduos, gi patys matet kaip neblogai jiems sekesi per kvala
Gedislt
| 07/10 09:19 Atsakyti
Jei drausti,tai visiems,jei ne tai nedrausti.Kaškoks cirkas
1_Protingas
| 07/10 09:55 Atsakyti
Atšauks.... Ir tai bus teisinga...
McNerka
| 07/10 10:00 Atsakyti
norėtusi daugiau įvairovės(aišku proto ribose), technologijų pusėje o ne skalpuoti protingesnius..
31m
| 07/10 10:03 Atsakyti
As ir manau kad ataukti reikia. Bet man keista kad Ferrari sutinka atsaukti? Tai kokios jie naudos tikisi? As tikrai galvojau kad kas jau kas, o Ferrari nesutiks atsaukti draudimo. Cia kaz kur giliau "suo" pakastas. Tik idomu kur? :)
wildy
| 07/10 10:12 Atsakyti
Paprasta - jei Ferrari nesutinka atšaukti, Renault vis tiek bus suteikta išimtis, kaip ir kitiems, ir Red Bull absoliučiai nieko nepraras. Tuo tarpu gi atšaukus draudimą, galima toliau tobulinti savo sistemą ir taip bandyti vytis
toorbo_
| 07/10 10:20 Atsakyti
Jeigu ir atsauks tik del remeju spaudimo. Paziuresim pas ka jie galingesni. Nes akivaizdu, kad ferrari bus pirmi rikiuoteje po siu pakeitimu. Ir tik si trasos specifika neleido parodyti to dominavimo. Bet kitose trasuose ferrari des visus. Jeigu siandien laimes ferrari atsaukimo tikrai nebus. Ar kam butu idomus sintetinis redbuliu pilotu pirmavimas? Man asmeniskai ne - kaip ir visiems likusiems. Todel f-1 susidomejimas mazetu. Sis draudimas vel krusteli visus ir domejimas f-1 isauga. Cia laimim visi - fanam bus del ko rietis:) O f-1 savininkai gaus papildomas babkes.
wildy
| 07/10 10:25 Atsakyti
Bet Tau asmeniškai kažkodėl yra priimtinas "sintetinis" vienos komandos sodinimas...
McNerka
| 07/10 10:28 Atsakyti
Paminamas sportinis principas su tais draudimais.. :-/ nors čis tik šou o ne sportas..
×

TOP naujienos