Komandos bandys susitarti dėl draudimo atšaukimo (30)

Komandos bandys susitarti dėl draudimo atšaukimo
logo 2011 Liepos 10 d. 08:46, Red Bull/Getty Images
Sekmadienio rytą posėdžiausiantys „Formulės-1“ komandų vadovai bandys susitarti dėl aktyvaus bolidų difuzorių apipūtimo draudimo atšaukimo.
Ekipos taip reaguoja į Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) pasiūlymą panaikinti draudimą, jei tam pritars visos čempionato dalyvės ir pasirašys bendrą laišką, kuriuo įsipareigos neprotestuoti tokios praktikos naudojimo iki sezono pabaigos.
Kol kas dar neaišku, ar komandoms pavyks susitarti tarpusavyje. Teigiama, kad draudimo panaikinimui pritaria bent stipriausios rikiuotės ekipos „Red Bull“, „McLaren“, „Ferrari“ ir „Mercedes“, tačiau yra ir tokio žingsnio priešininkų. Manoma, kad žingsniui nepritaria dvi ekipos, tačiau viliamasi, kad jos nusileis bendrai pozicijai.
Aršiausiais draudimo šalininkais laikoma „Williams“ komanda, „Autosport“ teigimu, inicijavusi dabar įsigaliojusius taisyklių pakeitimus. Ekipa, tiesa, neatmeta galimybės persigalvoti, tačiau prieš tai sakosi pasitarsianti su savo variklių tiekėja „Cosworth“. Draudimo atšaukimo priešininkų stovyklai priskiriama ir „Sauber“.
Specialistai po Didžiosios Britanijos GP kvalifikacijos didžiausiomis taisyklių keitimo sezono viduryje aukomis įvardino „McLaren“ ir „Renault“ komandas. Nors buvo tikėtasi, kad tai smogs ir „Red Bull“, čempionato lyderiai liko priekyje, nors jų persvara, panašu, kiek sumažėjo.
Komandoms sutarus tarpusavyje dėl draudimo atšaukimo, nuo kito čempionato etapo Vokietijoje bus grįžta prie padėties, buvusios iki šio savaitgalio.
Jei ekipoms nepavyks pasiekti vieningos pozicijos, manoma, kad FIA paliks draudimą galioti, prieš kitas lenktynes tik suteikdama papildomas išimtis „Renault“ variklių naudotojams.

Komentarai (30)
slik4s
| 07/10 13:56 Atsakyti
zeto> ir as juokiuos panasius komentarus skaitydamas ypac jekylo :)
wildy
| 07/10 13:54 Atsakyti
Nesusitarė komandos, Ferrari bei Sauberiai nesutiko grąžinti viską į prieš Silverį buvusias vietas.
kipshas999
| 07/10 13:42 Atsakyti
na Vaidazas zino geriau uz visus kad ferari kalti,na kas dar daugiau galetu but kaltinamas belekuo jei ne ferai....o draudima manau atsauks,nors man asmeniskai butu idomiau stebeti lenktynes jei nedominuotu taip ziauriai redbuliai,o nuo kito sezono galetu ir DRS panaikint,o kazka kita ivest lenkimams palengvinti,nes dabartiniai dirbtiniai lenkimai visiskas absurdas
Jekyll
| 07/10 13:39 Atsakyti
eres > Nelegalu f1 yra tai, ko fiatai nesugeba nusikopijuot.
eres
| 07/10 13:33 Atsakyti
Juokinga skaityt dabar visų lojikų komentarus, kurie dar prieš kvalą džiaugės draudimu, bet kai MCL be "nelegalaus" difūzoriaus gauna 2 sec jau reikia atšaukt, nes nesąžininga, ne į tą komandą pataikė.
Mar1xx
| 07/10 13:11 Atsakyti
Font4Fun> Kad varzosi geriausi inzinieriai, geriausi mechanikai, geriausi strategai sutinku. Kad geriausi pilotai varzosi vargu. Varzosi greiciau turintys daugiau pinigu ar remeju.
Font4Fun
| 07/10 12:53 Atsakyti
McLarenNr1> Nepritariu nei Montezemolai, nei tau dėl aerodinamikos svarbos mažinimo. Formulės 1 esmė ir yra ta, kad čia varžosi geriausi pilotai, geriausi inžineriai, geriausi mechanikai, geriausi strategai - viskas kartu. Jei domina tik lenktynininkų varžymas - tam yra Indy Car, GP2, WSR, Formulė 2 ir begalė mažai kam idomių serijų. Formulės 1 yra viso autosporto viršunė. Kai kurie sprendimai yra tiesiog genialūs. Luca labiau kalba apie aerodinamikos mažinimą, nes "Ferrari" šioje srityje jau seniai neturi gerų idėjų. Paskutinis jų sugalvotas sprendimas, ko gero, buvo priekinių ratų dangčiai, kurios veliau nukopijavo kitos komandos. Po to, italai tik ir kopijavo kitų sprendimus. Taigi aišku, kad jiems palankus jiegų sulyginimas tuoje srityje, kur jie atsilieka. Negi dabar "Red Bull" turi kentėti tik dėl to, kad turi geresnį aerodinamikos specialistą nei kiti?
HardWare
| 07/10 12:51 Atsakyti
kam jie skuba, pora lenktyniu pravaziuos ir bus aisku, Veteli aplenkt vistiek praktiskai sansu nebera...
e.valdas
| 07/10 12:41 Atsakyti
Puiki proga pagalvot vel... apie atskira cempionata :) Siaip, as manau,kad jis bus atsauktas visai , iki kito sezono..nes rimtai pagalvojus,tai totalus absurdas . Per bbc horneris kaip ir kaltino ferari, mat jiems nepasiseka sukurti to blown difusor ... :) straipsnije, ferari neminima, tik cosworth naudotojai :))) apskritai, tai jie yra idiotai, ne FIA, o F1 komandos. Jei matai,kad tau nesiseka, palauk,ateis ir tavo sekme, tuolab, kad zinai kaip priesininkai igauna greiti, tai bandai ziuret kitur to greicio ir tuo pat metu, bandai sukurt ka priesininkai kuria :) visgi, nuo 2014 - kiti varikliai , bus proga panaudot patirti ir t.t :) o cia kaip bobutes priverke... . Matyt ferari pikta del sutarties, kurios nepasirase. -100ml
tomas29
| 07/10 12:16 Atsakyti
Turi 100 % atsaukt. Jei neatsauks, tada islygu jokiu negali buti, nesvarbu kas ten pas ka nepatikima ir pan.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas