Komandos susirūpinusios galimu atsarginių detalių trūkumu (2)

Komandos susirūpinusios galimu atsarginių detalių trūkumu
logo Birželio 03 d. 09:49, Red Bull Content Pool / Getty Images

Vakar buvo paskelbtas oficialus europinės „Formulės-1“ pasaulio čempionato tvarkaraštis, kuriame per septynias savaites nuo liepos 5 d. iki rugpjūčio 9 d. mes pamatysime šešerias lenktynes. Ir du kartus tai bus serijos iš trijų etapų paeiliui su dviejų savaičių pertrauka tarp jų.

Tokio įtempto tvarkaraščio „Formulėje-1“ dar nebuvo niekada. Pagal „RaceFans“ informaciją, jau dabar komandos yra susirūpinusios atsarginių detalių trūkumu avarijų ar problemų su patikimumu atvejais. Mat visos ekipų bazės buvo uždarytos priverstinei pertraukai, pagaminti detalių su jų atsarga nepavyko – ir per likusį mėnesį nepavyks, kadangi didžiosios daugumo detalių gamybos terminas yra gana ilgas.

Akivaizdu, kad komandos paprašys pilotų saugoti bolidus, tačiau problemą gilina dar ir tai, jog sezonas prasidės Spielberge, kur dėl labai aukštų kelkraščių praėjusį sezoną nukentėjo gana daug mašinų. Pavyzdžiui, per pirmąją treniruotę net devyni bolidai čia sulaužė priekinius sparnus. Tiesa, šiemet kelkraščiai buvo pertvarkyti ir todėl tokių akivaizdžių problemų neturėtų būti.


Komentarai (2)
kart
IP: ff4c1cb | 06/04 03:06
Vietoje kelkrasciu reikia atitvarus sudeti ir pasibaigs visi isvazinejimai is trasu :)))
Telemetrijus
IP: 09e3a02 | 06/03 15:20
Prasideda. Apie ką ir kalbėjau...
×

TOP naujienos