Komandos toliau derina kvalifikacinio sprinto lenktynių taisykles

Komandos toliau derina kvalifikacinio sprinto lenktynių taisykles
logo 2021 Kovo 15 d. 17:53, Red Bull Content Pool / Getty Images

Šiais metais „Formulė-1“ eksperimentuos, kai trijuose etapuose vietoje įprastinės kvalifikacijos šeštadienį bus surengtos sprinto kvalifikacijos lenktynės, kurios užtruks 30 minučių. Jau patvirtinta, kad sprinto kvalifikacijos nugalėtojas gaus 3 taškus, antrosios vietos laimėtojas – du, o trečiosios – vieną tašką. Kitos sprinto kvalifikacijos taisyklės dar yra derinamos.

„Racefans“ skelbia, kad komandos kol kas nesusitarė, kokie apribojimai bus taikomi šeštadienio lenktynių padangoms, suderinti reikia ir DRS naudojimą šiose varžybose. Atvira lieka ir „uždaro parko“ taisyklė, kuri apsprendžia, kokius pakeitimus galės daryti komandos tarp kvalifikacinio sprinto ir lenktynių.

Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto yra įsitikinęs, kad greitai visi klausimai bus suderinti: „Mes palaikome naują koncepciją, belieka tik patikslinti kai kurias detales. Komandos svarsto šÄ¯ klausimą, procesas jau įsibėgėjęs ir nematau, kad iškils prieštaravimų.

Dabar liko suderinti tik smulkius aspektus, manau, kad artimiausiomis dienomis oficialiai bus praneštos visos taisyklės“.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos