Komandų sudėtys 2024: visi kontraktai pasirašyti (1)

Komandų sudėtys 2024: visi kontraktai pasirašyti
logo 2023 Gruodžio 02 d. 19:22, FIA

Surinkta aktuali informacija apie lenktynininkų kontraktus su komandomis 2024 metams. Galutinė versija išėjo tokia.

Red Bull“

Maxo Verstappeno sutartis yra numatyta iki 2028 metų pabaigos. Susitarimas su Sergio Perezu numato jo dalyvavimą čempionate 2024 metais. Nors meksikiečio rezultatai periodiškai kelia klausimų dėl jo nestabilumo, komandos vadovybė tvirtina, kad Sergio liks Verstappeno partneriu.

Mercedes“

George'as Russellas turi ilgametę sutartį su „Mercedes“ ir britų pilotas tęs pasirodymą Braklio komandoje.

Lewiso Hamiltono kontraktas baigėsi 2023 m. gale. Viso sezono metu tiek pats Lewisas, tiek ir komandos vadovas Toto Wolffas kalbėjo, kad pratęs bendradarbiavimą. Prieš lenktynių savaitgalį Monzoje komanda patvirtino Hamiltono ir Russello kontraktus iki 2025 m. pabaigos.

Aston Martin“

Fernando Alonso turi ilgametį kontraktą su „Aston Martin“, kuris galioja iki 2024 m. galo. 

Kontrakto terminas su Lance'u Strollu, kurio tėvui priklauso komanda, niekada nebuvo minimas. Anksčiau buvo teigiama, kad jaunojo Strollo sutarčiai niekas negresia, bet šiemet serviso zonoje buvo kalbama, kad pats Lance'as gali užbaigti karjerą po šio sezono. Tačiau prieš lenktynių savaitgalį Monzoje „Aston Martin“ vadovas Mike'as Krackas patvirtino, kad Strollas lenktyniaus komandoje 2024 metais.

Ferrari“

Charleso Leclerco ir Carloso Sainzo kontraktai yra numatyti iki 2024 m. galo. Kompanijos prezidentas Johnas Elkannas pranešė, kad kitais metais komandos sudėtis nesikeis.

McLaren“

Lando Norriso kontraktas su „McLaren“ galioja iki 2025 m. pabaigos. Jo partnerio Oscaro Piastrio sutartis su komanda baigsis tik 2026 metais.

Alpine“

Estebano Ocono kontraktas su „Alpine“ numatytas iki 2024 metų pabaigos. Pierre'as Gasly, kuris šiemet debiutavo prancūzų komandoje, turi ilgametę sutartį.

Williams

Alexas Albonas turi ilgametį kontraktą su „Williams“. Komanda patenkinta šio sportininko pasirodymu, o pats Alexas neturi alternatyvių pasiūlymų iš kitų ekipų, todėl Albonas 2024 metais liks „Williams“. Logano Sargeanto sutartis baigėsi šių metų pabaigoje, bet gruodžio 1 d. britų komanda pranešė, kad pratęs bendradarbiavimą su amerikiečiu kitais metais.

Haas“

Prieš lenktynių savaitgalį Zandvoorte patvirtino kontraktus su Kevinu Magnussenu ir Nico Hulkenbergu 2024 metams.

Alfa Romeo“

Valtteri Bottas turi ilgametę sutartį su „Sauber“. Guanyu Zhou sutartis baigėsi sezono pabaigoje, tačiau Kinijos lenktynininkas buvo įsitikinęs, kad jis liks komandoje, nors tarp kandidatų jį pakeisti buvo minima Theo Pourchaire pavardė. Galą gandams padarė oficialus „Alfa Romeo“ pranešimas prieš Singapūro etapą – Bottas ir Zhou lennktyniaus „Sauber“ kolektyve 2024 metų sezone. Pourchaire lieka atsarginiu pilotu.

AlphaTauri“

„AlphaTauri“ nutarė išsaugoti tą pačią komandos sudėtį – toliau pasirodymą tęs Yuki Tsunoda ir Danielis Ricciardo, o perspektyvus Liamas Lawsonas bus atsarginiu lenktynininku.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
nma
IP: 190e8f3 | 12/02 23:13 Atsakyti
įdomu, ar stroll jr. išvis turi kokį kontraktą?
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0