Komandų vadovai teigiamai vertina trasų rotacijos idėją (3)

Komandų vadovai teigiamai vertina trasų rotacijos idėją
logo Rugsėjo 23 d. 22:12, Pirelli

„Formulės-1“ komandų vadovai teigiamai vertiną idėją, kad kasmet tam tikri etapai turėtų vykti skirtingose trasose.

Po sėkmingai įvertinto Toskanos GP, imta diskutuoti apie tai, jog tam tikrose šalyse būtų galima įgyvendinti trasų rotacijos idėją. F-1 ekipų vadovų teigimu, tai įneštu daugiau gyvybės į F-1 tvarkaraštį.

„Taip, manau, kad tai įdomi nauja koncepcija, kuri giminė iš to, jog COVID eros metu prireikė naujų trasų, kuriose būtų galima surengti lenktynes. Išryškėjo silpnosios vietos. Komandos atvyksta į tam tikras trasas neturėdamos pakankamai žinių. Nesunku pastebėti, jog skiriasi komandų pajėgumas lyginant su tais atvejais, kai varžomės trasose, kuriose lankomės kasmet“, - kalbėjo „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas.

„Atvykstame į Niurburgringą ar Silverstouną - trasas, kuriose lankomės kasmet. Sunku tokiais atvejais viską optimizuoti, tad turime būti kūrybingi, nes sunku sugalvoti ką nors naujo.“

Apie trasų rotaciją teigiamai atsiliepė ir „Haas“ ekipos vadovas Guntheris Steineris.

„Nežinau ar lenktynės Mugello trasoje buvo įdomios dėl to, jog lankėmės ten pirmą kartą. O gal varžybos būtų įdomios kiekvieną kartą ten atvykus. Jei vyktų trasų rotaciją, kasmet tvarkaraštyje būtų kažkas naujo. Aš tikrai palaikau šią idėją“, - sakė austras.

„Man patinka pokyčiai. Jei tam tikri dalykai kartojasi - nesunku nuspėti galutinį rezultatą. Būtų puiku, jei vyktų trasų rotacija. Žinoma, jeigu tai įmanoma žvelgiant iš komercinės pusės. Prisiminus tai, ką pamatėme Mugello trasoje, aš nekantriai laukiu lenktynių Niurburgringe, Portimao ir Imoloje.“


Komentarai (3)
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 09/24 15:22 Atsakyti
Nesikabinėjant prie žodžių, man irgi šita idėja patinka.
Giminė
IP: 2370222 | 09/24 06:30 Atsakyti
COVID giminė :)
Getz
IP: f5d8a5e | 09/23 23:10 Atsakyti
Nurburgringa... Kasmet... Paskutini karta ten 2013-ais atrodo GP buvo...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas