Kontraktą pratęsė Silverstouno trasa

Kontraktą pratęsė Silverstouno trasa
logo Vasario 08 d. 19:39, McLaren F1

Didžiosios Britanijos GP etapo organizatoriai pranešė, kad pratęsė kontraktą su „Formule-1“ dar dešimčiai metų. Lenktynių trasa Silverstoune lenktynes priims iki 2034 metų imtinai.

Silverstouno autodromo vykdomasis direktorius Stuartas Pringle'as: „Ilgametis kontraktas byloja, kiek „Formulei-1“ yra svarbus Didžiosios Britanijos etapas, o taip pat sako, kad mes mokame britų sirgaliams suorganizuoti pasaulinio lygio sporto renginį. Britanijos komandų palaikymas tribūnose Silverstoune sukuria ypatingą atmosferą. Laukime galimybės mūsų etapo organizavimą paversti dar geresniu renginiu per artimiausią dešimtmetį“.

„Formulės-1“ prezidentas Stefano Domenicali; „Su Didžiosios Britanijos GP organizatoriais pasiekus susitarimą, šis etapas tvarkaraštyje pasiliks dar dešimt metų. Silverstouno trasa yra „Formulės-1“ istorijos širdis ir jau aštuntas dešimtmetis, kai čia organizuojamos F-1 lenktynės ir etapas pritraukia sirgalių iš viso pasaulio.

Silverstouno etapas turi pakilti į naują lygį, tai mes pamatysime per artimiausią dešimtmetį, sąlygos čia bus gerinamos visiems – tiek lenktynių dalyviams, tiek ir sirgaliams“.

Silverstouno trasa priėmė pirmąsias „Formulės-1“ lenktynes istorijoje, kurios įvyko 1950 metų kovo 13 dieną. Šaltiniai praneša, kad Silverstouno etapo organizatoriai už lenktynes kiekvienais metais sumokės po 30 mln. svarų sterlingų.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218