Korėjos GP trasa: pirmasis ratas (26)

Korėjos GP trasa: pirmasis ratas
logo 2010 Rugsėjo 07 d. 08:22, Red Bull
Internete pasirodė vaizdo siužetas, kuriame įamžintas pirmasis Karuno Chandhoko Korėjos GP lenktynių trasoje „Red Bull“ bolidu įveiktas ratas.
Įrašas suteikia galimybę susipažinti su dar nebaigtu statyti žiedu, kuriame jau spalio 24 d. turėtų būti surengtas vienas paskutinių šių metų „Formulės-1“ čempionato etapų.
Stebint pro šalį lenkiančią trasą akivaizdu, kad paklotas tik pradinis asfalto sluoksnis ir kelio danga bus daug storesnė – tai išduoda aukšti kelkraščių kraštai.
Dėl nešvaraus ir nebaigto kloti trasos paviršiaus K. Chandhokas, be abejo, negalėjo važiuoti maksimaliu tempu – indas trasoje ratus suko atsargiai, tik demonstruodamas „Formulės-1“ techniką čia susirinkusiems keliems tūkstančiams žiūrovų.


Komentarai (26)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
seniecka
| 09/09 14:59 Atsakyti
Galit man paaiškint vieną dalyką: kaip įmanoma kitos komandos lenktyninkui važiuot oponentų barikados pusėj: su jų bolidu ir aptarnaujant patiems oponentams? Kaip taip galima?
P-Williams
| 09/07 23:29 Atsakyti
Be galo įdomu bus pamatyt lenktynes šioje trasoje, atrodo bus į ką pažiūrėti.. Daug vidutinio greičio posūkiu..
gelunas
| 09/07 23:18 Atsakyti
Smagu, kad pirmieji du posūkiai yra į kairę, dešinieji jau pabodo šiek tiek.
AivarasK
| 09/07 20:30 Atsakyti
O gal dėl to, kad trasos danga dar nevisai tinkama važiuoti? Juk dar keli sluoksniai dėsis, tai čia gal ne visai lygi kokia ar šiaip kokie akmenukai gal išlindę. Ai bet kokiu atveju, mes tik burti iš kavos tirščių galim.
mixeris63
| 09/07 19:37 Atsakyti
erektus> ryskiai labai daug dulkiu trasoje todel sliku net nesusildytum darbinei temperaturai + cia pirmas kartas sitoje trasoje, tai todel ir dejo lietaus kad neisimurintu kur nors :)
ojojoj
| 09/07 19:10 Atsakyti
kazkas_>>> MP-1>>> manot, kad jie jokios info nesurinko? Va visi tik klipuka mato, bet tik ne jie;)
stormer
| 09/07 18:28 Atsakyti
beje ten video matosi kabino kerba ir del to nutryne padanga, po ko del zemos kokybes gali atrodyti kaip pazeistas ratas
stormer
| 09/07 18:23 Atsakyti
cia senos monsoon tipo padangos :D super minkstos, bet luptis tai cia tikrai nebuvo nuo ko, per letai ir per trumpai vaziavo :) cia kiek mano galva is video matosi, o kaip yra is tikruju zino tik redbulliai
AivarasK
| 09/07 17:04 Atsakyti
Labai smagi trasa :) Super!
MP-1
| 09/07 16:26 Atsakyti
ojojoj>> cia buvo tas pats demonstracinis bolidas kuriuo DC vazinejo Vilniuje, tik su Karuno vardu ant sono. Taigi, nemanau, kad buliams bus kazkiek daugiau naudos is to.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas