Kovą dėl šeštos vietos čempionate pralaimėjęs P. Gasly liko pasipiktinęs L. Strollu (1)

Kovą dėl šeštos vietos čempionate pralaimėjęs P. Gasly liko pasipiktinęs L. Strollu
logo 2019 Gruodžio 01 d. 18:18, Red Bull Content Pool / Getty Images

Po Abu Dabio GP lenktynių finišo „Toro Rosso“ pilotas Pierre‘as Gasly neslėpė pasipiktinimo „Racing Point“ atstovo Lance‘o Strollo veiksmais trasoje.

Paskutines sezono lenktynes P. Gasly ir Carlosas Sainzas pradėjo surinkę vienodą taškų kiekį. Prancūzas po starto jau pirmame posūkyje neišvengė kontakto su L. Strollu ir po neplanuoto sustojimo, kurio metu buvo pakeistas priekinis sparnas, nusirito į rikiuotės galą. Tad varžyboms vos prasidėjus sportininkas prarado šansą pakovoti dėl šeštos vietos čempionate.

Kirtus finišo liniją P. Gasly rūpėjo tik du dalykai - kokiose pozicijose finišavo C. Sainzas ir Alexas Albonas.

„Kokioje pozicijoje finišavo Albonas? Kelintas Carlosas?“ - radijo ryšiu klausinėjo P. Gasly.

„Deja, bet Carlosas paskutiniame rate pakilo į dešimtą vietą. Albonas finišavo šeštas“, - sportininkui atsakė lenktynių inžinierius.

„Ar tu juokauji? Jei ne ******** Strollas, mes tokioje pozicijoje nebūtume atsidūrę. Su juo visada ta pati istorija.“

Po lenktynių P. Gasly neslėpė nusivylimo.

„Turėjome pranašumą startuodami iš vienuoliktos pozicijos. Daniilas startavo dviem pozicijomis toliau už manęs ir finišavo devintas. Nelabai sukau galvą dėl Albono, daugiausiai galvojau apie Carlosą. Šiandien tikrai turėjome galimybę pasiekti gerą rezultatą, bet Lance‘as viską sugadino.“


Komentarai (1)
Rokas1 logo rėmėjas
| 12/01 18:26 Atsakyti
Nu joooo, kai pusę sezono praleidi top komandoj, ten kraudamasis ratu nuo komandos draugo, ir vis vien čempionate nusileidi best of the rest žmogui, belieka kaltint vieną kito piloto sukeltą incidentą paskutinėse lenktynėse.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas