Kova dėl valdžios? C. Hornerio tyrime H. Marko šėšėlis (3)

Kova dėl valdžios? C. Hornerio tyrime H. Marko šėšėlis
logo Vasario 10 d. 23:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Po to, kai „Red Bull“ ekipa pradėjo vidinį tyrimą prieš savo vadovą Christianą Hornerį, buvo pradėta svarstyti įvairios versijos, kodėl susiklostė tokia situacija. Žinoma, tikrai negalima atmesti opcijos, jog britas išties elgėsi netinkamai, tačiau šioje istorijoje kyla ir daugiau klausimų.

Ne viena žiniasklaidos priemonė užsienyje, narpliodama šią situaciją, atkreipia dėmesį, jog „Red Bull“ apskritai yra išskirtinė komanda žiūrint iš valdymo perspektyvos. Formaliai ekipai vadovauja C. Horneris, tačiau aukštas pareigas užima ir Helmutas Marko.

Šis austras yra įvardijamas kaip patarėjas sporto klausimais. Kitos komandos tokios pozicijos paprasčiausiai neturi. O jei turi, tai tokių patarėjų įtaka yra kur kas mažesnė, nei čempionų gretose. Visuomet pabrėžiama, jog būtent H. Marko formuoja komandos sudėtį, be to būtent jis daugiausiai dėmesio skiria ir dukterinei komandai „Visa Cash App RB“.

Ilgą laiką ši C. Hornerio ir H. Marko partnerystė tikrai veikė, tačiau dar praėjusiame sezone pasirodė pranešimų, jog komandos vadovas norėtų atsikratyti patarėju. Tuomet abi pusės situaciją neigė ir vadino tai tiesiog žurnalistų išsigalvojimais. Galiausiai H. Marko iš organizacijos net sulaukė naujo kontrakto.

Vis tik dabar apžvalgininkai svarsto, jog H. Marko viso to nepamiršo ir aukščiausios grandies vadovai paprasčiausiai nesugeba pasidalinti valdžios. Jau rašėme, jog noru atsikratyti C. Horneriu potencialiai yra suinteresuotas Maxo Verstappeno tėvas Josas. Dabar žiniasklaida svarsto, jog J. Verstappenas veikė ne vienas, o kartu su H. Marko. 

Kalbama, jog H. Marko, vadovaujant C. Horneriui, nebesijaučia saugus, todėl vienintelė jo išeitis - pačiam pamėginti atsikratyti komandos vadovu. 

Žinoma, kol kas visa tai yra spekuliacijos ir šios informacijos negalima patvirtinti, tačiau akivaizdu, kad laiminčioje komandoje toli gražu ne viskas yra gerai. „Red Bull“ atotrūkis nuo kitų ekipų praėjusiame sezone buvo tiesiog stulbinantis ir jie išlieka favoritais. Tačiau jau dabar stipriai abejojama, kad komanda sugebės išlaikyti tokią formą, o valdžios nepasidalijimo situacijos „Red Bull“ gali atvesti į didelę suirutę.Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
don Pedro
IP: 0994e0f | 02/11 13:18 Atsakyti
seniui grabas į šikną stuksi, o jis dėl valdžios plėšosi...
lolol
IP: ae918c1 | 02/11 08:43 Atsakyti
Grynai taip pat situaciją nuo pirmų naujienų apie tyrimą mačiau ir aš. Horneris po 3 titulų nušoko nuo bėgių ir pabandė žaisti kur jis nemoka žaisti. Tikiuosi susimokės pilnai ir nebereikės matyti jo šlykštaus snukio.
Klepsidra
IP: f493dd1 | 02/12 12:34 Atsakyti
logiska, kad komanda mestu vadova lauk 80-mecio senio intrigu deka. matyt, investuoja i ilga ateiti su H.Marko?
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0