Kritika L. Strollui: jei ne tėvas, seniai būtų atleistas (13)

Kritika L. Strollui: jei ne tėvas, seniai būtų atleistas
logo Balandžio 10 d. 16:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

„Aston Martin“ susilaukia vis daugiau raginimų atsisakyti Lance‘o Strollo paslaugų. Dažnai spekuliuojama, jog jis vietą komandoje turi tik todėl, kad ekipa priklauso jo tėvui, milijardieriui Lawrence‘ui Strollui. Vis tik, kanadietis rezultatais nuolat nusileidžia komandos draugui Fernando Alonso ir susilaukia daugybės kritikos.

Nuo 2026-ųjų „Aston Martin“ variklius pradės tiekti „Honda“. Kalbama, jog šis koncernas prie „Aston Martin“ vairo norėtų matyti vietinį vairuotoją. Todėl komanda yra raginama L. Strollą pakeisti į Yuki Tsunodą. Dabar apie tai prašneko F-1 apžvalgininkas Harry Benjaminas, kuris L. Strollui nepagailėjo aštrios kritikos. 

„Fernando Alonso yra Fernando Alonso ir to negalima nuvertinti. Tačiau jis visiškai pranoksta Lance‘ą Strollą. Jeigu Strollas būtų bet kuris kitas vairuotojas, dabar jis jau būtų be darbo. Atsižvelgiant į jo pastarųjų metų rezultatus, jo nebūtų F-1. Jis čia yra tik todėl, kad jo tėvas yra savininkas ir vadovauja komandai. Visi žinome, kodėl jis vis dar yra F-1.

„Aston Martin“ praėjusiame sezone nepateko į geriausių trejetuką, nes taškus rinko tik vienas žmogus. Gerai, Strollas kai kur iškovojo taškų, tačiau bendrai jis netraukia šios komandos lygio. Ją į viršų ir šiemet tempia tik Alonso.

„Aston Martin“ nori tapti rimta jėga F-1. Jie tam turi reikiamus įrankius ir pinigų. Tačiau jiems reikia antro vairuotojo. Pirmiausia jie turi išlaikyti Alonso, o tada susirasti antrą vairuotoją, kuris rinktų taškus ir kauptų juos viso sezono metu.

Nuo 2026-ųjų jie gaus „Honda“ variklius, todėl norėčiau, kad į komandą atvyktų Yuki Tsunoda. Jeigu jis negaus vietos pagrindinėje „Red Bull“ komandoje. Jis nusipelnė kilti aukščiau, juk visi matome, kad jis triuškina Danielį Ricciardo. Suprantu, kad jis turbūt nėra tas vairuotojas, kuris gali laimėti čempionatą. Tačiau jei jis būtų „Aston Martin“ narys, taškais tikrai lenktų Strollą. „Honda“ yra ryškus papildomas argumentas, kodėl reikėtų kalbėti apie Tsunodos kandidatūrą.

Lawrence‘as į sūnų įdėjo tiek daug pinigų, kadangi tikėjosi, jog jis taps pasaulio čempionu, bet tai niekada neįvyks. Dabar tikslas turėtų būti čempionais paversti „Aston Martin“. Tarkime, kad vieną dieną jie turės puikų automobilį ir Alonso laimės pasaulio čempionatą. „Aston Martin“ vis tiek nelaimės konstruktorių įskaitoje, nebent Alonso turės tokį sezoną kaip pernai Maxas Verstappenas.

Jeigu jie norėtų patraukti Lance‘ą švelnesniu būdu, tuomet jį tiesiog galima perkelti į WEC čempionatą. Šios pirmenybės greitu metu išgyvens aukso amžių. Tačiau bendrai nemanau, kad „Aston Martin“ ir toliau gali tęsti šį Lance‘o ir F-1 projektą“, - kalbėjo H. Benjaminas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
mariusis
IP: 7ad5add | 04/10 16:53 Atsakyti
Na pradžioje pradėkim nuo to, kad jo f1 nelabai ir turėjo būti, tai nereikėtų ir atleidinėti.
tech
IP: d326e02 | 04/10 17:28 Atsakyti
mariusis
04/10 16:53

Na pradžioje pradėkim nuo to, kad jo f1 nelabai ir turėjo būti, ta... skaityti daugiau

tai buve ir prastesniu kaip Latifiai, ir panasus veikejai. aisku, jam uz atlyginima vaziuott nei viena komanda nebutu siulus, TIK nebent kaip paydriveris. bet is paydriveriu sakyciau turbut vienas is normaliausiu buvo,. Strolas kaip bebutu yra laimejes F3 WDC, iveikes Russela . be to gal tokie komandos draugai kaip Fetelis, Alonso, ji privercia perzengt savo gebejimu ribas ir jis tiek paluzta psichologiskai , tiek daro klaidas, kuriu nedrytu vaziuodamas su Ocono/Gasly/Albon lygo varzovais, ir manau netgi tikrai nebutu labai jau prastesnis uz juos.
tech
IP: 35e4cb1 | 04/10 16:39 Atsakyti
Bet cia jau pats Strolas turi susivokt kad laikas baigt karjera. Kazkur savigarba turetu egzistuoti. Na arba Tetusis turi kazka sugalvot, kad komandai leistu startuot su 3 bolidais 😀
Siteira
IP: fb196db | 04/10 19:55 Atsakyti
Senis mažyliui kartingo trasa pastatė treniruotėms 15 min. kelio nuo apartamentų komplekso kur šeimynėlė bazavosi(tiksliai neatsimenulaikas buvo paminėtas pėsti ar su mašina)
o ponaitis vis tiek į ją skrisdavo malūnsparniu.Reiškia tėtušiui su galva jau seniai negerai tam tikroj srity,nes su šlamančių dauginimu viskas ok.
eustachijus
IP: 44e3292 | 04/10 21:32 Atsakyti
tech
04/10 16:39

Bet cia jau pats Strolas turi susivokt kad laikas baigt karjera. Kazku... skaityti daugiau

Patvarkes Rusela,turintis komandą,turi susivokti :D Pažiūrėk kiek kartų jis fetelį tvarkė. Alo irgi daugiau nei 10x aplenkes yra. Nors ir paskutinis važiuos niekam nieko neskolingas ir kažką įrodes jau yra
Martynas1994
IP: de41ca3 | 04/11 00:19 Atsakyti
Visiska nesamone, gerai jis vaziuoja, kritika ne del prasto vairavimo o del to kad tevas turtingas, tai cia kaip pamenu krepsinyje, jaunas Sabonis buvo ir visi sakydavo kad tevas prastume :D tiesiog pavydukas grauzia.
ddt
IP: ca1c225 | 04/11 07:41 Atsakyti
tech
04/10 17:28

tai buve ir prastesniu kaip Latifiai, ir panasus veikejai. aisku, jam ... skaityti daugiau

Jojo, šitas Lance'o fanų gyvenimas pagal principą "kadaise buvau aš gražuolis arklys" yra vienas labiausiai nepaaiškinamų dalykų. Tai jūs turėtumėt ir Ricciardo gint. Kodėl neginat o kritikuojat? Nes jis irgi kažkada toks buvo. Lance'as šiemet nulis, nulis - pernai, nulis užpernai, ir jis niekad nebuvo "ultra" ar "ypač", jis niekad nebuvo net "labai". Sužibėjo tik vieną kartą - šlapiose lenktynėse. Tai labai nuosekli jo pasirodymų kreivė, jis į savo galimybių lubas atsimušė jau seniai, ir dabar tik kankinasi į jas besidaužydamas. Tokius "amžinai perspektyvius" kitos komandos išmeta po pusmečio. Ir aš tą patį sakau nežinau jau kiek metų - nesuprantu kada užkietėję Lance fanai atsimerks ar bent turės jėgų tyliai priimt tai, ką sako kažkoks f-1.lt komentatorius tik LT skaitomoje svetainėje jau metų metus, ar vis garsiau - realiai žinomi F1 rate žmonės turintys daug daugiau ekspertizės ar žinių ar patirties tuose dalykuose.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472