L.Burti įspūdžiai Prost ekipoje (4)

logo 2001 Balandžio 21 d. 12:04
Ketvirtadienio popietę Luciano Burti, kuris pagal Jaguar ir Prost komandų susitarimą likusią sezono dalį atstovaus prancūzų ekipai, apvažiavo keletą ratų naujajame bolide.
Po to, penktadienį sekė kelionė į Prost Grand prix fabriką Saint Quentino en Yvelines vietovėje. Ten 25 metų brazilui buvo pritaikyta sėdynė bei padalų padėtis.
Nepaisant samyšio pereinant iš vienos ekipos į kitą, Luciano liko labai patenkintas sutikimu Prost ekipoje. Brazilas tikisi jau iki Austrijos GP perprasti Prost bolido ypatybes bei pasiekti savo optimalią formą.
"Tai buvo mano geriausias pasirinkimas žiūrint į ateitį. Aš kalbėjau su komandos vadovu Alainu Prostu apie galimą atstovavimą Prost ekipai jau Brazilijos GP metu, tačiau nesitikėjau jog tai įvyks taip greitai kadangi turėjau galiojantį kontraktą su Jaguar ekipa. Viskas įvyko taip greitai! Aš pilnai suvokiau šį pasikeitimą tik pravažiavęs keletą ratų naujuoju bolidu. Laiko buvo iš tie per mažai kad galėčiau susidaryti pilną vaizda apie bolido galimybes, tačiau viskas vyko labai sklandžiai. Esu patenkintas tuo kaip mane čia priėmė - visa komanda man labai padėjo kuo greičiau pasijusti tikru jos nariu. Dabar laukiu sekančio atapo Barselonoje kur įgysiu patirties vairuodamas naujajį bolidą. Tikiuosi jau iki Austrijos GP pasiekti optimalią formą ir tapti konkurentingu lenktynininku." - teigė Luciano.

Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
motas
| 04/24 08:53 Atsakyti
nieko iskirtinio as tame Burtyje nematau. manu, jo ateitis yra tokia, kaip verstappeno, Dinizo, De la rosos ir pan. t.y. trintis vidutiniokuose, kol isvis niekas neims.
greta
| 04/23 14:41 Atsakyti
[email protected] tik su Tavo Cargo shukiu kad Tu uz Burti. Man jis taip pat lanbai fainas...taciau komanda vaziuojanti su kitos ekipos varikliu tikrai nera verta pagarbos..NEPYk. Nors man svarbiausia kad Burtis nedingtu niekur ir labai jega, kad atsirado komanda, kuri ji prieme.
Cargo
| 04/22 16:43 Atsakyti
Pirmyn Burti!!!!!!!As uz tave!!! Juk Prost komndoje Ferrari varikliai! O su Ferrari'ias tik nugaltojai vaziuoja!
Cevert
| 04/21 21:03 Atsakyti
adresas netilpo :[email protected]
neatrodo jog tai butu zingsnis pirmyn .bet gal PROST ekipa netokia ir silpna .tai galima buvo matyt kai ALESI kovojo del .viska sugadino tik patikimumo problemos ,kai ji apllllllllllllenke FISICHELO.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas