L. Camilleri: „Ferrari“ pamaloninta, jog L. Hamiltonas nori prisijungti prie komandos (3)

L. Camilleri: „Ferrari“ pamaloninta, jog L. Hamiltonas nori prisijungti prie komandos
logo 2019 Gruodžio 12 d. 20:44, Daimler AG

Ferrari“ generalinio direktoriaus Louiso Camilleri teigimu, Lewiso Hamiltono susitikimai su „Ferrari“ valdybos pirmininku Johnu Elkannu buvo per daug sureikšminti žiniasklaidos. Tiesa, italas pridūrė, kad britas vis dėlto išreiškė tam tikrą norą prisijungti prie komandos.

Abu Dabio GP savaitgalio metu pasklido informacija, kad L. Hamiltonas du kartus buvo susitikęs su minėtuoju J. Elkannu. Tad nieko keisto, jog imta diskutuoti apie tai, kad britas galbūt svarsto galimybę 2021 m. pereiti į „Ferrari“.

„Tai buvo socialinis renginys. Žiniasklaida iš to išpūtė didžiulį burbulą. Jie tiesiog turi bendrų draugų“, - kalbas apie susitikimus komentavo L. Camilleri.

„Tiesa ta, jog su vienu iš savo pilotų turime pasirašę ilgalaikę sutartį. Tuo tarpu kito mūsų lenktynininko sutartis baigs galioti kitų metų gale. Žinoma, mes esame pamaloninti, jog kai kurie sportininkai, ypač Lewisas, nori prisijungti prie mūsų komandos. Bet dabar per anksti dar priiminėti sprendimus dėl ateities.“


Komentarai (3)
YZF
| 12/12 21:45 Atsakyti
"Tai buvo socialinis renginys". Vat jums, gandonesiai, ir atsakymas. Kas ten labai reiskesi siuo klausimu gandu temoje? Norge?

"ir todel nieko neisskaitydamas hamiltonas likus dar metams laiko nuleke pas camilieri isklausyt galimybiu" - smegenis ijunkit ir nereikes fantazuoti.
kart
| 12/12 22:54 Atsakyti
Kažkaip menasi, kad f-1 kitame straipsnyje rašė jog po metų baigiasi abiejų Ferrari pilotų kontraktai.
Paulius Barysas1708901819162923
| 12/13 08:35 Atsakyti
Louis Camilleri ne italas, jis is Maltos
×

TOP naujienos