L. di Montezemolo: M. Schumacherio ir A. Sennos tandemas nebūtų pasiteisinęs (1)

L. di Montezemolo: M. Schumacherio ir A. Sennos tandemas nebūtų pasiteisinęs
logo 2020 Balandžio 05 d. 14:25, Senna

Buvęs „Ferrari“ prezidentas Luca di Montezemolo abejoja, kad F-1 čempionų Michaelio Schumacherio ir Ayrtonos Sennos tandemas italų ekipai būtų pasiteisinęs.

Italas neslepia, kad minėtasis A. Senna norėjo tapti „Ferrari“ pilotu ir užbaigti savo karjerą italų komandoje.

„Prieš tragediją Imoloje, trečiadienį, aš buvau susitikęs su juo Bolonijoje. Tuomet jis man pasakė, kad bet kokia kaina nori pereiti į „Ferrari“ ir atsikratyti „Williams“, - duodamas interviu „Sky Italia“ sakė L. di Montezemolo.

„Mes sutarėme, kad plačiau apie tai pasikabėsime po lenktynių Imoloje. Kas nutiko, patys žinote.“

L. di Montezemolo abejoja, kad komanda būtų galėjusi susitvarkyti su tokiais dviem pilotais kaip A. Senna ir M. Schumacheris, kuris su ekipa iškovojo ne vieną čempionų titulą.

„Tai tik graži svajonė. Sutartys su jais būtų buvęs lyg šūvis sau į kojas. Tai būtų buvęs didžiulis hitas, bet nieko gero nežadėjęs sprendimas „Ferrari“ komandai. Kartu su tokiomis dviem žvaigždėmis, kokie buvo jie, tu nenugalėsi.“


Komentarai (1)
Grengas
| 04/06 13:32 Atsakyti
Na, tai negi McLaren irgi šovė sau į koją turėdami Senną ir Prostą? Bet titulų visai nemažai susišlavė, o varžybos net ir vienai ekipai dominuojant būdavo įdomios, nes nebuvo uždrausta kovoti tarpusavyje. Bet Ferrari taisosi, pagaliau irgi leidžia kovoti ekipos pilotams tarpusavyje.
×

TOP naujienos